2733
2739
عنوان

مقایسه جهیزیه من و نامزدم...

| مشاهده متن کامل بحث + 71044 بازدید | 133 پست
عزیزم تازه کوتاهم اومدم اینجا حتی سرویس چوبم با داماده ولی ما خودمون خریدیم تا دلت بخاد وسیله هست ...

خب شما یه کم وسایل غیر ضروری کمتر میخریدین عوضش یه وسیله برقی بزرگ میخریدین شوهرتون میتونست وسایل بهتری بخره به همه هم میگفتین شوهرت خریده 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بره گم شه اسنوا از ۷دی پیششون یه لباسشویی خریدم باورت میشه تا الان تحویل ندادن هرچی زنگ میزنیم میگ ...

ای بابا..

ما سالی که خریدیم حضوری رفتیم

الان حضوری نداشت مگه؟

کلمه ی «بذار» از «گذاشتن» میاد. شما مگه مینویسید گزاشتن که میگید بزار؟🤦🏼‍♀️ «حامی حقوقِ کلماتِ بذار (نه بزار)_ راجع به(نه راجب)_خواست(نه خاست)_مطمئن(نه مطمعن)_توجیه(نه توجیح)_سپاسگزار(نه سپاسگذار)»❣️
2728
خب شما یه کم وسایل غیر ضروری کمتر میخریدین عوضش یه وسیله برقی بزرگ میخریدین شوهرتون میتونست وسایل به ...

مگه رو دست بابام موندم اینکارو کنم😑 قرار نیست امتیاز بدم به طرف مقابل که بیاد منو بگیره🤦

ببین الان ی تلویزیون سونی بخری  چیزی ک من قبل عید یادمه ۸۵ اینچ ۱۰۰ /۱۲۰ بود ؟؟ اینجوری مد نظ ...

دروغ چرا

دوست داشتم همه چی عالی بود

ولی خب واقعا گرونه درکش میکنم

ولی تو دلم غصه میخورم

2740
عزیزم تازه کوتاهم اومدم اینجا حتی سرویس چوبم با داماده ولی ما خودمون خریدیم تا دلت بخاد وسیله هست ...

مبارکت باشه.. واسه من کل جهازم و پدرم خرید ولی شوهرم فقط دوتا پتو و بالشت بود  خیلی ناراحت شدم ولی خب دیدم من پدرم که ۳۰سال از زندگیش میگذره واسم جهاز خریده همسرم فقط دوسال از کارش میگذره نمیشه قیاس کنم چون پولی نداره

اصلشم پیدا میشه باید آشنا داشته باشی و بگردی شما تو زندگی من نیسی ببینی خوب انتخاب کردم یا نه

خب اگه همدیگه رو دوست دارین مرد خوب وزحمت کشیه تلاششو کرده ولی نتونسته شما به عنوان همسر باید درکش کنید 

با تجربه بیست سال زندگی میگم اینا اصلا ارزش ناراحتی نداره بیشترشو بعدا مدلهای جدید میاد عوض میکنی یادت میاد براشون غصه خوردی از دست خودت ناراحت میشی سخت نگیر

من یخچال ژاپنی اصل خریدم بیست سال پیش سر ده سال موتورش سوخت ایرانیم دیدم بیست سال کار کرده اخ نگفته 

مبارکت باشه.. واسه من کل جهازم و پدرم خرید ولی شوهرم فقط دوتا پتو و بالشت بود  خیلی ناراحت شدم ...

خب منم دلم برای بابام میسوزه

همه چی به نفع داماده

همه میگن طلا میخره

خب طلارو مگه من میفروشم خرجش کنم؟یا به بابام میدم؟

خودش بعدا استفاده میکنه

درسته یخچال گرونه ولی کسی از قیمت مبل خبر داره؟قیمت سرویس چینی کریستال و ...