2737
2734
عنوان

دوستم....

67 بازدید | 8 پست

میخاد ی کاری کنه من از چشم دوس پسرم بیوفتم خیلی بده به دوس پسرم گفتم اینو گفت خودش میخاد ی کاری کنه بره با دوس پسر من اوکی بشه تروخدا بگید چیکار کنم کلا ارتباطمو قط کردم باهاش 

خدایا رضامو به خودت میسپرم مراقبش باش❤️🥺     رضا همه کس منه خدا جونم ازم نگیریش ی وقت 🥲💕رضا قشنگ ترین اتفاق زندگی منه خراب نکنی خدا جونم.بحث داریما ولی نباشه میمیرم.با خوشحالیش خوشحالم با ناراحتیش ناراحتم با صداش زندگی میکنم با بغلش اروم میشم کلا بغلش حس خیلی خوبی دارهههه 🥰🤗       خدایا خودت برام نگهش دار 💋💕                                            اندر دل ما تویی نگارا😘🙃                                   ۱۴۰۲/۷/۲۱

😂😂

خدایا رضامو به خودت میسپرم مراقبش باش❤️🥺     رضا همه کس منه خدا جونم ازم نگیریش ی وقت 🥲💕رضا قشنگ ترین اتفاق زندگی منه خراب نکنی خدا جونم.بحث داریما ولی نباشه میمیرم.با خوشحالیش خوشحالم با ناراحتیش ناراحتم با صداش زندگی میکنم با بغلش اروم میشم کلا بغلش حس خیلی خوبی دارهههه 🥰🤗       خدایا خودت برام نگهش دار 💋💕                                            اندر دل ما تویی نگارا😘🙃                                   ۱۴۰۲/۷/۲۱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دیگه اصلااا درمورد این موضوع به دوست پسرت نکن 

با دوست قطع رابطه کن اسمش پیش دوست پسرت نیار 

خلاصه شاید الان خیلی ها بگن اگه دوست پسرتت بخوادت میمونه .

ولی خوب ادمه گول میخوره بچسپ به دوست پسرت که بعدا قصه نخوری حداقل اینکه خودش بره بهتره اینکه با دوستت بره یه عمر فکرشو میکنی 

2731

دوستت ک هیچ 

ولی پسری ک اعتماد نداشته باشی و ترس داشته باشی بزار کنار 

فرضی دوستت بیاد جلو 

دوست پسرت قبول نکنه 

خیالت ازش راحته؟ 

میگی حدودی چند سالتونه؟ 

درود عامون بر یَک یَکتون باد، آنخماعو یهویی ✌️ 
دیگه اصلااا درمورد این موضوع به دوست پسرت نکن  با دوست قطع رابطه کن اسمش پیش دوست پسرت نیار&nb ...

ممنون قشنگم 

دیگه اصلااا درمورد این موضوع به دوست پسرت نکن  با دوست قطع رابطه کن اسمش پیش دوست پسرت نیار&nb ...

کسی بخاد و بتونه بره، میره

ولی باید مقابل دوستشم وایسه و برای ارامش خودش یکم بجنگه این اوکیه

درود عامون بر یَک یَکتون باد، آنخماعو یهویی ✌️ 
دوستت ک هیچ  ولی پسری ک اعتماد نداشته باشی و ترس داشته باشی بزار کنار  فرضی دوستت بیاد ج ...

اره خیالم راحته ولی میارسم رفیقم چیزی بگه از چشمش بیوفتم 

من ۲۳ دوس پسرم ۲۶ 

دوستمم ۲۲

2740