2737
2734

همسرم امشب از سرکار اومد بهم گفت امروز دستنبد یکی از مشتریارو پیدا کردم ویتر کافه شمارشو داشته زنگ زد اومد بردم بهش دادم خیلی خوشحال شد خاست بپره بغلم لوس بازی در میاورد من گفتم من متاهلم خانم

بعد به من برخورد باهاش سرسنگین شدم گفتم رفتار تو درست نبوده ک اون به خودش اجازه همچین کاریو داده الان به من میگه مگه منو قبول نداری 

بنظرتون حق باکیه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نمیدونم یجا خوندم وقتی همیچین رفتاری نشون میدی

دیگه نمیاد پیشت چیزی بگه و پیش خودش میگه باز قهر میکنه و فلان

یجا دیگه ام خوندم که گفته بود اگه بهش رو بدی

پرو تر میشه و پا فراتر میذاره

حالا دیگه نمیدونم کدوم درسته🦦😂

نشناختی؟همون لیدی سابقم:>مگر در کنار زمزم وحشت از روز تشنگی،خود عطشی بی علاج نیست!🐳🪸

از این بحثت بگذریم 

هیچوقت کاری نکنید که اقایون از گفتن حرفی پشیمون بشن 

خداتم شکر کن بهت گفته اگه اینجوری کنی که دفعه بعدی اصلا بهت نمیگه بر اساس تجربم بهت گفتم 

میشه برای رسیدن به ارزوهام یه صلوات بفرستی 🧡🌱
2738
نمیدونم یجا خوندم وقتی همیچین رفتاری نشون میدی دیگه نمیاد پیشت چیزی بگه و پیش خودش میگه باز قهر میک ...

همون دیگ والا خودمم نمیدونم کدوم درسته اگه هیچ ری اکشنی هم نشون نمیدادم پیش خودش میگف واسه این ک مهم نبود 

ایشون رفتار درست رو انجام داده و گفتن متاهلن

شما با رفتارتون 

باعث میشید دیگه اگرموضوعی باشه ازتون سعی کنه پنهون کنه 

و مشخصه ک دلخورم شده و فکرکرده بهش اعتماد ندارید هیچوقت این حسو درونش به وجود نیارید

بنظرم شمامیتونستید با تحسین کردنش ک گفته متاهلم باعث بشید در دفعات بعدی هم احساس افتخار کنه و این رفتارو در برابر بقیه نشون بده

همه ما دارای صفت های متفاوتی هستیم. بدون شک اگر خدامیخواست می توانست همه را مثل هم بیافریند. احترام نگذاشتن به تفاوت ها و باورهای خودمان، بی احترامی به نظام مقدس الهی است.هرکسی که ملاقات میکنید درحال جنگ در میدانیست که شما هیچ چیز در باره اش نمیدانید.پس همیشه مهربان باشید....سفیر اهدای عضو❤️ ، عاشق پیشو ها🐈، گل و گیاهان🪴،بارون☔️ ، ماه🌚 ، کمک کردن به دیگران🫂اما عزیزم ، در اخر باید قهرمان خودت باشی، چون همه مشغول نجات خودشونن :)"قلت لله:لماذا أتيت بي إلى حافة عمري؟قال: "اعتقدت أن لديك القدرة على الطيران"