2733
2734

خواستگار دوستم هست حدود یکسال با هم بودن میخواد بیاد خواستگاری 

خانواده ی پسره دو تا خونه دارن چند تیکه زمین دارن خود پسره هم ماشین زیر پاش هست ماشین ایرانی .حقوق پدر خانواده کم هست مادرش هم خانه داره یعنی هر چی جمع کردن دادن خونه و ماشین و زمین سه تا هم بچه هستن یه پسر دو تا خواهر در حال حاضر زندگی شون معمولی میگذره خود پسره دانشجو سال چهارم پزشکی هست ۳ سال دیگه داره تا تموم کنه و به درآمد برسه پسره هم ۲۷ سالشه خیلی مهربون و بامحبت هست تو این یه سال که باهاش بوده خیلی براش تایم گذاشته هدیه گرون خریده مثلا یه بار نیم سکه داده یه بار دستبند طلا ولی خب حقوقی نداره فعلا پدر هم چون خرج سه تا بچه رو میده اونقدر نمیتونه حمایت کنه پسره میگه میام خواستگاری تا درسم تموم بشه نامزد باشیم بعدش عقد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اگه منتظری به حقوق برسم باید بهت بگم که پزشک کم کم بعد15 سال به در آمد می‌رسند من خودم شوهرم پزشکه

دیگه الان طرح که برن حقوق پایه شون ۱۵ تومن هست اگر یه جای دیگه هم کار کنن تا ۳۰ در میارن 

2740

دوستت چیکار میکنه؟این مشخصات یه پسر معمولی از یه خانواده معمولی بود،هیچ عیبی وجود نداره که باهاش بشه به این آقا پسر گفت نه.

پسره بیاد دوسال با نامزدی و عقد ادامه بدن زندگی پسره که سروسامان گرفت عروسی بگیرن.

رسمی کردن یه رابطه چیز کم اهمیتی نیست.

واقعا با سی تومنه میشه صاحب خونه و ماشین شد؟ شوهر من رزیدنت هست 12 بهش میدن 

ماشین که داره خونه هم پدرش دو تا داره یکیش رو بهش میدن 

رزیدنت ۱۲ داره پزشک عمومی تو درمانگاه ساعتی ۳۰۰ میدن حقوق طرح هم که بین ۱۵ تا ۱۸ هست 

دوستت چیکار میکنه؟این مشخصات یه پسر معمولی از یه خانواده معمولی بود،هیچ عیبی وجود نداره که باهاش بشه ...

عقد نمیگیره فقط در حد نامزدی میگه میخوام دستم بره تو جیب خودم بعد عقد کنیم