2733
2739

واقعا سواله برام

از تجربه هاتون بگید

چون یکی خیییییلی تو جمع ساکته 

(مهمه اون شخص برام نپرسید چرا)

و هر چی میگن بهش چشم و... میگه فقط😂

بعد شوهرش ب نظرم خیلی بی ادبانه نمیدونم چطور با این ساخته

حالا بیخیال اینا

میخوام بدونم شما از اینا داشتید؟

واقعا همینطور بودن؟

❌️لطفا زیر ۲۲ در تاپیک های من شرکت نکنن و ❌️سوگیری نداشته باشید مثلا اگه خیانت دیدید یا طلاق گرفتید لطفا نگید همه مردا مثل همن و... از تجربه های فقط صرف خودتون نگید از چیزایی ک دیدید در اطرافیان و خودتون بگید حرفهایی ک از کتاب ها و روانشناس ها یاد گرفتید، عمه تراپی نباشه🥲من ب تجربه های خیییلی عمیق و خوب بزرگتر از خودم احتیاج دارم ن بچه ها/ برام دعا کنید حالم خوب نیس ۳۲۱/

پسر خالم خیلی ساکت اروم و مودب 

اما یبار نمیدونم چیشد قاطی کرد بدترین فحشارو نثار طرف کرد😐و بی احترامی بیش از حد

زندگی سخت تر از اون چیزی بود که فکر میکردم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من خیلی آروم و معذبم تو جمع 

ولی در باطن خودم خیلی بد دهنم🥴

فحش ها رو اغلب تو ذهن خودم میدم. به زبون نمیارم

ولی تو فضای مجازی خیلی با افراد پان بحث میکنم 

بعضی ها خیلی اعصابمو خورد میکنن شدید. مودبانه تر و در لفالع تیکه های خیلی سنگین ميندازم بهشون

خوب خوب ...بعد مدت ها برگشتم سایت...این بار با هدف متفاوت...یه زن نسبتا خسته  ولی شاکی از روزگار که چالش های زندگی کلی تغییرش داده و قوی ترش کرده...تصمیم گرفتم کنکور تجربی شرکت کنم و به ارزوم برسم...نه صرفا به خاطر مزیت های مالیش ...چون روح تشنه مو سیراب میکنه...این جا میخوام از روزمرگی هام بگم...درد دل کنم ...حرفای دلمو که هیچ جا نمیتونم بزنم بگم...برسه روزی که تاپیک موفقیت تو کنکورمو بزنم ...بگو انشالله