2737
2739
عنوان

دلم گرفته و با چشم پر از اشک اومدم اینجا

| مشاهده متن کامل بحث + 1527 بازدید | 81 پست
میشه بگی علایم تیروئید چیه برای بچه‌ها 

پسر من غربالگری بدو تولدش مشکوک بود تحت نظر دکتر بود و از ۵ماهگی که یه دفعه رفت بالا دکتر بهش دارو داد تا ۵سالگی

پسر من خیلی کوچیک بود علائم خاصی نداشت

اما میگن درمان نشه رو رشد جسمی و ذهنی تأثیر میزاره

عزیز دلم درکت میکنم. مادر بودن خیلی سخته. بچه من یه روز بدون دوا نداشته تقریباً. همیشه مریضه . دیوون ...

خیلی سخته 

خدا صبرمون رو زیاد کنه ، بچه هامون رو حفظ کنه 

می‌دونی من سرگذشت بدی داشتم چندتا سقط و ... 

الآنم اینطوری 

خیلی وقتا حس میکنم کم آوردم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم داروهاشو قطع کن با چیزای طبیعی خوبش کن مثلا واسه انگل سیربده بخوره یا بنداز تو غذاش.برا سرماخو ...

چه مامان قوی و با درایتی هستی

خدای مهربونم، تویی خالق هستی ای مهربانترین مهربانان.
2728

بچه ی اولم مریض که میشد، کلا از این رو به اون رو میشدم

(ضعیف و بد غذا که بود، با یه سرماخوردگی، چند کیلو هم کم می‌کرد) منم فقط حرص میخوردم...به اون طفلک هم فشار میاوردم که بتونم بهش غذا بدم🤦‍♀️

اما بعد از چند سال فهمیدم چقدر بی تجربه و نادون بودم (بلانسبت اسی) تو بچه ی دوم تازه عاقل شدم که بچه یه وقتایی مریض میشه، خوب میشه، بعضی اوقات بی اشتها میشه، کم میکنه، بازم برمیگرده سرجاش و بالاخره بزرگ میشه، حرص خوردن و نخوردن من تاثیری نداره جز پیر کردن خودم و وارد کردن استرس و اضطراب به بچم (البته منظورم بی تفاوتی به اوضاع جسمانی بچه نیستا.. اما به اندازه) 

الان پسر اولم ماشالله برعکس هیچ وقت سیر نمیشه 🤦‍♀️🤦‍♀️😅

خیلی سخته  خدا صبرمون رو زیاد کنه ، بچه هامون رو حفظ کنه  می‌دونی من سرگذشت بدی داشتم چن ...

الهی چه سخت. حق داری دل نگران باشی. ولی خدا بزرگه. گر نگهدار من آن است که من میدانم

شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد.

درست میگی گلم. ولی این مریضیا بچه ها رو ضعیف می‌کنه. بچه من ضعیف شده حسابی. 

یه دکتر اطفال خوب پیدا کن یه آزمایش خون و مدفوع کامل تو آزمایشگاه معتبر بده براش بعدشم بگو دکتر براش مکمل خوب بنویسه

خودت غدای مقوی بهش بده

تخم بلدرچين 

سوپ ماهیچه و قلم

عصاره گوشت و ماهی

کم کم رو به راه میشه عزیزم

2740

دخترم اول که چیزی نیست چرا مادر زود خودتو ناراحت میکنی مادر دارو بده خوب میشه صد درصد بچه اولت عزیزم بزرگ میشه بسلامتی اینا همه برات خاطره میشن عزیزم برا هرچی نگرانی برا خودت دورست نکن  من مثل شما بودم الان بچه هام بزرگ شدن سر زنگیشون براشون از اون موقع براشون میگم که برام خاطره شدن همه عزیزم

بچه ی اولم مریض که میشد، کلا از این رو به اون رو میشدم (ضعیف و بد غذا که بود، با یه سرماخوردگی، چند ...

عزیز دلم ممنون از وقتی که گذاشتی . من همچنان تو قسمت اولی که گفتی هستم و همش با مریضیهای مختلف بچم داغون میشم. خیلی بدغذاست، همش دنبال اینم که یه چیزی بدم بخوره. درمونده شدم. ولی با حرفات خیلی انرژی گرفتم خدا به تو و بچه‌های گلت سلامتی بده

دخترم اول که چیزی نیست چرا مادر زود خودتو ناراحت میکنی مادر دارو بده خوب میشه صد درصد بچه اولت عزیزم ...

الهی چقدر مهربونی شما. ممنونم از وقتی که گذاشتی. باشه سعی میکنم قوی باشم

یه دکتر اطفال خوب پیدا کن یه آزمایش خون و مدفوع کامل تو آزمایشگاه معتبر بده براش بعدشم بگو دکتر براش ...

باشه عزیزم.‌همین کار رو میکنم