2737
2734

خانوادش خیلی پرش میکنن الان چند وقته اومدم خونه پدرم خودش گفت گم شو برو من شرایط طلاق ندارم نمیتونم جدا شم چیکار کنم خودش بگه برگرد😔نمیخوام خودم زنگش بزنم الان حتما خونه مادرشه اونجا پیش خانوادش بهش خوش میگذره من خودم میرم سرکار اصلا چند وقته قهریم حوصله هیچی ندارم حتی سرکار رفتن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

هیچ وقتی که قهر نکن انشالله مشکلت حل بشه و برگردی سر زندگیت ولی تو خانواده‌های ایرانی وقتی که زن زندگی رو دور می‌بینن چشم اون شوهرو از اون زن سیر می‌کنن انقدر که زیر پای پسرشون میشینن

🔴آقایون به من درخواست ندن،ریپلای نکنن و تو تاپیکام نیان🔴 🇪🇭ای کاش میتوانستم کودکان را در قلبم پنهان کنم تا زمانی که جنگ ها تمام شود😓کاربری چهارم من 😶 با شماره مادرشوهرم اومدم اینبار💔خطر شناسایی توسط خواهرشوهر😂تگم کن😐تگم نکردی از ما نیستی😂تو تاپیکای عکس و جنجالی و دعوا😁مرسی میشم🥲🫂❌️از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)