2733
2734
بخداوندی خدا حق گفتی تا ابد

مرد بدن زنا خوبن؟ هیچ چیز صفر و صدی نیست. همونطور که مرد بد داریم هزاران زن بد هم داریم.

اسلام به ذات خود عیبی ندارد. اگر اشتباهی از من سر زد، آن را به من نسبت دهید نه به دینم!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اسی نمیدونم چی شده 

اما امیدوارم سوء تفاهم بوده باشه و آرامش و عشق بهت برگرده

علما و منتقدین نی نی سایتی 😏، من نظرات شخصیم برای تاپیک کاربرها مینویسم مخالفین ریپ نزنید با تچچچکر
2731

بعد ضربه عادیه  بعدش یه مرد ببینی به دلت بشینه یادت میره چی گفتی 🤣

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          
اسی نمیدونم چی شده  اما امیدوارم سوء تفاهم بوده باشه و آرامش و عشق بهت برگرده

ممنون از این همه درک و فهمت.... برخلاف بعضی دوستان که با کامنتاشون زخم رو عمیق تر کردن

2738

همینطور که زن خوب داریم مرد خوب هم داریم و همینطور که مرد بد داریم زن بد هم داریم. مثلا خانوما خیلی خوبن الان؟ هیچ چیز صفر و صدی نیست. حالت رو درک میکنم ولی چیزی که میگی نه عقلانیه نه منطقی؛ صرفا بر مبنای احساساته.

اسلام به ذات خود عیبی ندارد. اگر اشتباهی از من سر زد، آن را به من نسبت دهید نه به دینم!
بعد ضربه عادیه  بعدش یه مرد ببینی به دلت بشینه یادت میره چی گفتی 🤣

من دیگه شکرررر بخورم.... تممممممممام 

دیگه بخوامم نمیتونم، خیلیییییییی اعتمادمو حلب کرده بود

2706