2733
2739

لطفا مسخره نکنید و بگید نگاه سطح دغدغه رو...

دوستان خونه ما تو این فصل مورچه داره ک از باغچمون میاد .

خب حالا راستش من اصلا دلم نمیاد مورچه ها رو بکشم 

تازه سر راهشون خورده نون میزارم ک ببرن تو لونشون☹️☹️

امروز دیدم یکمی زیاد شدن بازم دلم نیومد  حشره کش بزنم

بخدا یک معضل شده برام

همسرم ک میاد اون حشره کش میزنه .

منم نگاه نمی‌کنم وقتی اسپری میزنه.😐

واقعا چکار کنم ک دلم بیاد بکشمشون.

اگر یک روز از من بپرسندقوی ترین زنان دنیا چه کسانی هستند؟جواب می دهم...زنانی که تنهایی را یاد گرفته اند!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

ما پیچیده تر بود مشکلمون مورچه تو خونمون چندتا لونه داشت و شب بلند میشدم صف طولانی مورچه میدیدم اوایل دلم نمیومد بعد دیدم اینارو نکشم خونه یا جا ایناس یا ما‌. دیگه مجبور شدم🤣

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          

شما و اون کاربری که نگران یاکریم بود که از لونه رفته کاربر مورد علاقه منید

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        
مورچه گناه داره نکشیددد

زیاد میشه تو این فصل من نمیکشم تازه براشون نون میزارم 

اگر یک روز از من بپرسندقوی ترین زنان دنیا چه کسانی هستند؟جواب می دهم...زنانی که تنهایی را یاد گرفته اند!