2752
2734
عنوان

اونایی که بچه ندارین به شما هم گیر میدن ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 596 بازدید | 57 پست
ب منم گیر میدن  با این تفاوت ک من‌ میخوام اما کسی نمیدونه و هربار میسوزم...

وای کار خدا رو میبینی 

کسی که نمیخواد باردار میشه 

یکی که میخواد ...

حالا نگران نباش، الان انقدر علم پیشرفت کرده که جدیدا میگن دیگه چیزی به اسم نازایی وجود نداره

ما را برگزیدند برای انسان بودن🌻🦋

چرا بچه نمیاری خب بیار🤣

تواگ میتونستی این همه امضارو بخونی الان دکترا داشتی پس زحمت نکش نخون شما کراشاتون  گلزار و پارسا پیروز فره من کراشم کراش ماشینیه قبلنا اکس اسم قرص توهم زا بود الان شده یار سابق اوه مای پیغمبر عسک بده😑بزبز😑 زود بز🙁چرا نمیبزی؟من ب نی نی سایت ایمان اوردم چون تو ی تاپیکی ک ترکیده بود هنوز لایکم میکردن 😐منیش پیول نت دامه وگرد منیش قصه بکین😒 هایده کو پری خانم توام ملکت بکم  عشقم وناو ای دنیای گورا خورشت خلاله بغیر استارتر و ۸۰۰ گله کاربر تر دی کسی ریپلای نکه ی حوصله نیرم بجز نی نی یار کسی تر تعلیقم نکه ی و پلیس فتا شکایت کم ن گیانم شیت نیم اری کورد کرماشانم نازار ۷ طایفه اینه بدان بچه ننه پرونده ی مه هم وزن تونه مه زندگیم رفته به باد بچه ننه دارم برات وقتی ابرو برمیداری نازتر میشی از قناری ایطو نرو توچشممان خندم میگیره آسمان هاااا یادم چی راسی لایکم بکن فره خوشم تی وقول عزیز ویسی اگر چیسه لیم مینا گیان باو خاموشم که 😔خو دی بسدانه بچنه مال خودان تادرودی دیگر بدرود هم هاتم تاپیکتم گزارش بکت بیلا بشیوم رفیق فره توامت و کاربریلی ک هرلوا گزارش دن توصیه درم ی جعبه شیرینی بسنن گرد خویان آشتی بکن ارا الکی فحش دید خوشته خود تی؟ خود گردیدسه بغل؟کمیگ  آرام چده مه و ناو عمرم اقره ک امضا نیوسام قصه نکردمه دسد درد نکه ی ک خونیده ی دوسد درم😘🤣

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اگه به حرف مردم بری جلو باید ۴ تا بیاری حتما جنسیتاشون مختلف باشه پسر بیشتر باشه تا تاج و تخت شوهرت بی وارث نمونه دخترت آنجلینا باشه تا شوهر خوب گیرش بیاد و هزارتا کوفت دیگه توصیه میکنم از یه گوشت بگیر از اون یکی بده بیرون اینا از بیکاریه دنبال سوژه برای حرف زدن میگردن مبادا فکر کنی خیرت میخوان چون تو مغزشون به جز فضولی چیز دیگه ای نیست 

ماه به من یاد داد حتی در تاریکی هم زیبایی هست که حتی وقتی حس میکنم کامل نیستم بازهم کافی ام 🌙🌠

منم یه خواهرشوهر دارم که بهم گیر میده 

سعی میکنم زیاد باهاش تنها نشم😂

اونم میگه یه دونه بیار جاپاتو سفت کن 🤦🏼‍♀️

حالا من چن وقته اقدامم هنوز نشده ولی خب بهشون میگم فعلا نمیخایم بچه 

کسی سوال میکند بخاطر چه زنده ای؟؟ و من برای زندگی تو را بهانه میکنم   
کلا این نوع دخالت مردم تمومی نداره بگو خب به شما چه ما ازدواج کردیم تشکیل خانواده دادیم داریم زندگی ...

فقط یه زنعمو شوهرم اینطوریه 

با ۲ تا خاله و ۲ تا عمه های مادرشوهرم 

خداروشکر نزدیک ما زندگی نمیکنن

مادرشوهرم گیر داده بود بچه دار شین حامله شدم شکم درد داشتم گف مگ مجبوری حامله شی😐🦦

🤣💔خداروشکر مادرشوهر من دخالت نمیکنه

اصلا یعنی چی جای پای سفت  من درک نمیکنم

یعنی شوهرت خیانت نکنه.من که یه پسر دارم هی میگن دومی بیار کلا حرف مردم تمومی نداره

آره خوشگلم.پس چی؟😐😍😍😌همه میگن.شما هم بگو😛لایکم نکن.جنس مخالف بیاد پا شکسته باید بره حواستا جمع کن.متاهلم🤨😐
اگه به حرف مردم بری جلو باید ۴ تا بیاری حتما جنسیتاشون مختلف باشه پسر بیشتر باشه تا تاج و تخت شوهرت ...

باووورت نمیشه 

یبار خاله مادرشوهرم فکر کرد 

من شوهرمو جادو کردم ک بچه نیاریم 🤣

این دفعه هم که عمش فکر کرد ما رابطه نداریم🤣

منم یه خواهرشوهر دارم که بهم گیر میده  سعی میکنم زیاد باهاش تنها نشم😂 اونم میگه یه دونه بیار ...

وای انقدر بدم میاد 

مگه برادرش سلطان سلیمانه که ما بچه بیاریم جا پامونو سفت کنیم 

یعنی شوهرت خیانت نکنه.من که یه پسر دارم هی میگن دومی بیار کلا حرف مردم تمومی نداره

اگه بخاطر بچه نخواد بهم خیانت کنه به نظرم همین الان بره خیانت کنه

🤣مگه الکیه  کی نگهش داره واسم من هزار تا ارزو دارم

منم بچه دوس ندارم ادای این خاله خانباجیا رو در اوردم🤪

تواگ میتونستی این همه امضارو بخونی الان دکترا داشتی پس زحمت نکش نخون شما کراشاتون  گلزار و پارسا پیروز فره من کراشم کراش ماشینیه قبلنا اکس اسم قرص توهم زا بود الان شده یار سابق اوه مای پیغمبر عسک بده😑بزبز😑 زود بز🙁چرا نمیبزی؟من ب نی نی سایت ایمان اوردم چون تو ی تاپیکی ک ترکیده بود هنوز لایکم میکردن 😐منیش پیول نت دامه وگرد منیش قصه بکین😒 هایده کو پری خانم توام ملکت بکم  عشقم وناو ای دنیای گورا خورشت خلاله بغیر استارتر و ۸۰۰ گله کاربر تر دی کسی ریپلای نکه ی حوصله نیرم بجز نی نی یار کسی تر تعلیقم نکه ی و پلیس فتا شکایت کم ن گیانم شیت نیم اری کورد کرماشانم نازار ۷ طایفه اینه بدان بچه ننه پرونده ی مه هم وزن تونه مه زندگیم رفته به باد بچه ننه دارم برات وقتی ابرو برمیداری نازتر میشی از قناری ایطو نرو توچشممان خندم میگیره آسمان هاااا یادم چی راسی لایکم بکن فره خوشم تی وقول عزیز ویسی اگر چیسه لیم مینا گیان باو خاموشم که 😔خو دی بسدانه بچنه مال خودان تادرودی دیگر بدرود هم هاتم تاپیکتم گزارش بکت بیلا بشیوم رفیق فره توامت و کاربریلی ک هرلوا گزارش دن توصیه درم ی جعبه شیرینی بسنن گرد خویان آشتی بکن ارا الکی فحش دید خوشته خود تی؟ خود گردیدسه بغل؟کمیگ  آرام چده مه و ناو عمرم اقره ک امضا نیوسام قصه نکردمه دسد درد نکه ی ک خونیده ی دوسد درم😘🤣
عزیزم از تو چه خبر  انشالله حاجتت رو بگیری

هنوز هیچی خبری فعلا نیست منتظرم

بزودی من مادر میشم قولشو از خدا گرفتم 😍😍 الهی به امیدتو ۱۴۰۳/۳/۱۶ روز تولدمه امسال بهترین هدیه ی تولدو خدا به من داد وقتی فهمیدم توی دلم دلبری لونه کرده😍 شاید دوقلو باشه اخه چند تا فولیکول داشتم من از خدا کم نمیخوام بچه میخوام دوقلو میخوام صحیح و سالم  تاروز تولدم امضای من ب حقیقت تبدیل میشه منم مادر میشم انتظارم تموم میشه خدایاشکرت امشب ۱۴ روز امپول hcgمیگذره هنوز بی بی چک نزدم چون میترسم از منفی شدنش نمیدونم دارمت یانه ولی من هرشب باهات حرف میزنم کاش خدا تورو به من بده  روز تولد امام رضا بی بی چک مثبت شد خداروشکر خودت مواظب تودلی باشه ممنون ازت واقعا عاشقتم خدا خدایا تورو به دو دست بریده ابالفضل قسم میدم قلب بچه ام تشکیل بشه بزودی ممنونم ازت 😍
2706