2737
2734
عنوان

وای به حالمه اگر بچه دار نشم.......

| مشاهده متن کامل بحث + 6494 بازدید | 157 پست
خودت اجازه میدی. من کاری کردم که دو طرف جرأت ندارن دخالت کنن بیچارشون می کنم

خوووو بهم یاد بدع

میشه بگی چندساله ازدواج کردی چندسالتونه

و اینکه شوهرت تک پسره یا چی

مودبانه مخالفتتو اعلام کن جنگ نداریم اختلاف نظر داریم فقط‌.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اتفاقا خانواده ها من رو متهم به نادانی و نفهمی بی تجربگی کردن میدونی هر وقت حرف حرف اونا باشه میگن ...

چند سالته؟

خداوند می بیند و میپوشاند مردم نمی بینند و فریاد میزنند..
این چه عادتیه هر کی مشکلاتش حرف میزنه فوری سرزنشش میکنید که این ناشکریه باید در هر صورت شاکر باشید ...

بیخود حرص نخور اسی تو واقعا عاقلی زاییدن هر حیوونی بلده برو تو جنگل بشین ببین چندتا حیوون حرف فصل میزان اما خدا به آدم عقل داده گفته تو برترین آفریده امی چون قدرت عقل و تفکر داری برخلاف اونایی که تو جنگلن اما یه عده دوست دارن اون عقل آکبند ببرن تو قبر و روش جنگل در پیش بگیرن الآن همونایی که میگن بیار خدا روزیش میده ۲۰ سال بعد که بچه هاشون بزرگ شدن فقط نفرینشون میکنن که چرا تو فقر و مشکلات بزرگ شدن وقتی شرایطش نداشتن میتونستن نسلشون تموم کنن مثل زاغه نشینا بچه های کار که با عقل همین نخود مغزا پا به این دنیا گذاشتن

ماه به من یاد داد حتی در تاریکی هم زیبایی هست که حتی وقتی حس میکنم کامل نیستم بازهم کافی ام 🌙🌠
2728
خوووو بهم یاد بدع میشه بگی چندساله ازدواج کردی چندسالتونه و اینکه شوهرت تک پسره یا چی

ببین منم ۱۵ ساله ازدواج کردم بچه هم نیاوردم خودم نمیخواستم یک وقتایی داشتن نصیحتم میکردن برای بچه بلند میشدم میرفتم یعنی طرف تا میومد شروع کنه من بلند میشدم بهشون برمیخورد بارها ادامه دادن منم گفتم شبانه روزی هم حرف بزنید من کار خودمو میکنم به حرف شما هم توجهی ندارم خودتپن رو چرا آنقدر سبک میکنید اخه

من مشکل ناباروری دارم ولی افتخار میکنم تو شرایطی ک میدونستم از پس یکی دیگ ب نمیام بدبختش نکردم اون بچه ب ی مادر آگاه شجاع توانمند نیاز داره 

الانم دنبال درمانم و میدونم هنوز هم وقتش نشده وگرن خدا خودش بهم میده ونگران نیستم واصلا پشیمون نیستم

شوهر من دو ماه پیش رفت سر یه کاری من بعد اون باردار شدم مادرشوهرم گفت دیدی میگفتم خدا روزی رسونه بعد دو اولین بار که رفتم سونو گفتن بارداریت پوچه مجبور شدم کورتاژ کنم بعد کورتاژ همسرم از کار  اومد بیرون خواستم بگم خدا اول باید روزی منو برسونه بعد بچمو توام به حرف هیچ کس گوش نده هر کی گفت بچه بیار بگو باشه تو اقدامم 

2740

با این کامنتایی که من میبینم تا سال 1500 ایرانی نمیمونه😐😂:/

‌  ان‍‌ق‍‌در ال‍‌ك‍‌ى خ‍‌ن‍‌دي‍‌دم كه وق‍‌ت‍‌ى ناراح‍‌ت‍‌م ك‍‌س‍‌ى ج‍‌ِدی ن‍‌م‍‌ي‍‌گ‍‌ي‍‌ره :/                                                                        یه روح حساس با یه جنگنده مغرور !!🤞                          پرسید:                                                                    + چیشد که قبول نشدی؟!                                         _ هِی  منتظر موندم ساعت رُند شه..:) 
والا به من باشه میکم امثال شما که حداقل عقل تو سرتون هست باید بچه بیارین. الان همش اون آدمایی از سر ...

واای یعنی میبینم یکی که از لحاظ مالی اوکی نیست بیشتر از دوتا میاره خونم به جوش میاد دلم واسه اون طفلیای بدبخت میسوزه

عضو گروه کاهش وزن بامداد خمار❤گروه قرمز❤          قد ۱۷۰         وزن شروع یا بالاترین وزن ۱۰۲    وزن هفته پیش ۹۴.۱     وزن فعلی ۹۳.۱۵۰     هدف ها ۹۲ ۹۰ ۸۵ ۸۰ 
با این کامنتایی که من میبینم تا سال 1500 ایرانی نمیمونه😐😂:/

تا وقتی اقتصاد درست نشه بله وضع همینه

عضو گروه کاهش وزن بامداد خمار❤گروه قرمز❤          قد ۱۷۰         وزن شروع یا بالاترین وزن ۱۰۲    وزن هفته پیش ۹۴.۱     وزن فعلی ۹۳.۱۵۰     هدف ها ۹۲ ۹۰ ۸۵ ۸۰ 

استارتر تاپیک رو قفل کنید تا بین کاربران بحث نشه

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید
😂😂😂😂😂 حالا تو چرا عصبی میشی

خب ادم جوش میاره😂🤦🏻‍♀️اینجور ادما کلا سیتمشون بر پایه دخالت طراحی شده. من الان یه بچه دارم خب؟ همونایی ک بهم میگفتن بچه بیار دیگه فلان، الان میگن زودتر دومیو بیار

تازه جنسیتشم تعیین میکنن میگن پسر باشه

نی‌نی‌سایت جاییه که امضای وطن پرستی خلاف قوانینه ولی شعار مرگ بر فلان با قوانین مغایرت نداره😂هشتگ عدالت آبدوغ‌خیاری🤡