2737
2739
عنوان

وای به حالمه اگر بچه دار نشم.......

6494 بازدید | 157 پست

خانوادم و خانواده همسرم بیچارم میکنن

از مجردیم که اصرار داشتن زودتر شوهر کنم انگا چهل سالم بود😒

بعد اینکه ازدواج کردم از دستشون راحت شدم گیر دادن بچه بیار چرا نمیاری غلط میکنی باید بیاری هرچی دلیل میارم ووقعا امادگی نداریم خونه ماشین شغل خوب هیچی نداریم نون شبمونم زوری درمیاریم آخه چی بگم بابام میگه بیار تو عقلت کمه به حرف من گوش کن وقتی میگم‌ بیار بیار نظر و حرف تو مهم نبس مهم ماییم و خانواده شوهرت که نوه میخواییم

خانواده شوهرمم بیچارم کردن

چرا درک نمیکنید جوونارو

چرا دخالت تو مسائل شخصی ای میکنید که مسئولیتش زحنتش رجش آیندش با شما نیست...مگه از زندگی مردم خبر دارید...من پنج شش سال از ازدواجم میگذره تا الان نخواستم از این به بعدم فعلا ک شرایطشو ندارم ولی اطرافیان پیرم کردن

شاید یکی کلا بچه نمیخواد اخه 

یا شرایطشو نداره

چرا به ادما استرس میدید با دخالتای بیجا😢

مودبانه مخالفتتو اعلام کن جنگ نداریم اختلاف نظر داریم فقط‌.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه ساعت بیا بشین توی راهرو انتظار مراکز ناباروری میفهمی اگه همه چیزم جور نبود اشکالی نداره همون خدایی که روزی شما رو تا اینجا داده روزی بچه تونم میده.  من چون خودم ۶ سال این اشتباهو کردم گفتم حالا اسم اینم دخالت اشکال نداره هوووف

2731
خب خودتون اجازه میدید همه دخالت کنند و نظر بدن 

من چجوری اجازه میدم اخه؟

طرف انقد پروعه میگه من حق دارم نوه بخوام میگم پول مول نداریم شرایط مالیمون داغونه میگه خدا روزی رسونه

حتی یه بار بدون بهونه گرفتن و دلیل اوردن گفتم این مسئله شخصیه حرف شما هم دخالته ولی باز ول نمیکنن 

توجه به حرفاشون نکن  رابطه ات رو‌باهاشون کم بکن که کمتر اذیت بشی

کم کردم اتفاقا

باورت میشه هیچکدوم درکی از مشکلات و حریم شخصی ندارن

2740
من چجوری اجازه میدم اخه؟ طرف انقد پروعه میگه من حق دارم نوه بخوام میگم پول مول نداریم شرایط مالیمون ...

خب بگو خدا بهت بده ایشالا ! با خنده 

وقتی داره حرفشو وسط می‌کشه بلند شو برو ! 

وقتی کسی حالیش نمیشه نباید باهاش بحث کرد

در جستجوی آنچه که برایم مقدر نکرده ای خسته ام مکن ✨
یه ساعت بیا بشین توی راهرو انتظار مراکز ناباروری میفهمی اگه همه چیزم جور نبود اشکالی نداره همون خدای ...

از کجا میدونی خدا روزی منو داده؟کو روزی من؟؟؟

این شعارا چیه چرا چشماتونو رو به حقیقت میبندین!

بعدشم قسمت باشه بچه رو خدا میده نباشه خودتو بکشی هم نمیشه

شمارو درک میکنم واقعا

ولی الان افراد زیادی با طرز فکر شبیه خانواده خودت و همسرت میان و عصبیت میکنن باز، نه به این حرف‌ها توجه کن نه به حرف‌های دور از منطق خانواده‌ها

خودت و همسرت با درایت تصمیم بگیرین