2733
2734
عنوان

از رابطمون هیچی نمونده

683 بازدید | 36 پست

اولا عاشق هم بودیم اصلا دعوا نمیکردیم 

۵ ساله باهمیم(خانواده ها در جریانن نمیدونم هنوز هم می‌خواد یا نه ولی خرداد قرار خواستگاری داشتیم ) 

هر ساعت دعوا می‌کنیم فحاشی 

علشقشم ولی همش بهش میگم ازت متفرم 

امشب بهم کفت زدم کردی خستم کردی 

عادت کردم به حرف های سردت 

انقد سرد شده که حتی دیگ چت هم نمیکنیم 

فقط صبحا میاد میبرتم سرکار 

شب ها هم میبرتم خونه 

بقیش هم دعوا 

همش تلفن روم با اعصبانیت قطع میکنه 

تمام حرمت ها شکسته شده بینمون 

عاسقسم بدون اون نمیتونم اونم همینطوره 

ولی ادامه رابطه اینطوری هم اشتباهه 

میدونم خیلی ازم هسته شذه

ترو خدا راهنماییم کنین با گریه این پیام رو نوشتم 

چندسالتونه؟ دعواهاتون سر چیه

هلوووو🐅 یک عدد ENTP مجادله گر هستم🗣️⚔️🛡️ باهام کار نداشته باشی کاریت ندارم گلم😁❤️ عشق سفرررررر⛱️🧳تبدیل کننده کراش به دوس پسر و دوس پسر به شوهر در کسری از ثانیه✌🏻😎 25 ییرز اولد🐧عاشق کتابم ولی نه رمان عاشقانه چرت📖پابجی پلیر و کالاف پلیر🎮♟️عاااشق ورزشم🏊🏻‍♀️🚴🏻‍♀️🤾🏻‍♀️مربی هستم🤸🏻‍♀️⛹🏻‍♀️دانشگاه تهرانی ام🎾🥇مسلط به زبان انگلیسی و المانی🇬🇧🇩🇪 عاشق سوئیسم🇨🇭🔎 و 4 سال دیگه اونجام. 5 سال دوحه بودم🇧🇭 کارای دیگه هم میکنم که بماند بگم لو میرم😁🤑🤩 عاشق فیلم the Lord of the Rings ام🧙🏻‍♂️ دوست آن است که گیرد دست دوست👥💕 خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است🌠⚡

چرا به اینجا رسید؟

همیشه یه پوصوعی هست که اولیت دعوا ها به خاطراونه و اگر حل نشه باعث دعواهای بعدی میشه

اگر از بلندای آسمان بترسی نمی‌توانی مالک ماه شوی!🌖✨_بچها اگر تعلیق شدم اینجا باهاتون در ارتباطم_https://abzarek.ir/service-p/msg/1831784

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شما عاشقش نیستی و فقط وابسته شدی

وقتی میبینی باهم دیگه نمیسازید حتما یه مشاور برید شاید صلاحتون در این بود که جدابشید

دنیا برای رنج های شما پشیزی ارزش قائل نیست، هیچ کس شما را با رنج هاتون دوست ندارد، زجه نزنید پست تر می شوید ، دنیا فقط برای یک چیز ارزش قائل است گذر از رنج ها؛ ابتکار و خلاقیت به خرج دهید و راه حل پیدا کنید... 🍃
2728
چندسالتونه؟ دعواهاتون سر چیه

من ۲۱ 

اون ۲۳ 

سر چرت ترین چیز ها 

چرا بوق سوم جواب دادی 

چرا بدون من میری دانشگاه 

چرا امروز بهم فلان حرف و زدی 

احساس میکنم کمتر دوسم داری 

چیز هایی که شب میشع بهش فکر میکنم از خودم خجالت میکشم 

من ۲۱  اون ۲۳  سر چرت ترین چیز ها  چرا بوق سوم جواب دادی  چرا بدون من میری د ...

خب چرا این بحثا الکی پیش میاد؟ وقتی چت میکنید خسته اید؟ 

اوایل اینجوری نبود؟ 

هلوووو🐅 یک عدد ENTP مجادله گر هستم🗣️⚔️🛡️ باهام کار نداشته باشی کاریت ندارم گلم😁❤️ عشق سفرررررر⛱️🧳تبدیل کننده کراش به دوس پسر و دوس پسر به شوهر در کسری از ثانیه✌🏻😎 25 ییرز اولد🐧عاشق کتابم ولی نه رمان عاشقانه چرت📖پابجی پلیر و کالاف پلیر🎮♟️عاااشق ورزشم🏊🏻‍♀️🚴🏻‍♀️🤾🏻‍♀️مربی هستم🤸🏻‍♀️⛹🏻‍♀️دانشگاه تهرانی ام🎾🥇مسلط به زبان انگلیسی و المانی🇬🇧🇩🇪 عاشق سوئیسم🇨🇭🔎 و 4 سال دیگه اونجام. 5 سال دوحه بودم🇧🇭 کارای دیگه هم میکنم که بماند بگم لو میرم😁🤑🤩 عاشق فیلم the Lord of the Rings ام🧙🏻‍♂️ دوست آن است که گیرد دست دوست👥💕 خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است🌠⚡
2740
من ۲۱  اون ۲۳  سر چرت ترین چیز ها  چرا بوق سوم جواب دادی  چرا بدون من میری د ...

کاری کردی که اینجوری  شکاک شده؟ 

دنیا برای رنج های شما پشیزی ارزش قائل نیست، هیچ کس شما را با رنج هاتون دوست ندارد، زجه نزنید پست تر می شوید ، دنیا فقط برای یک چیز ارزش قائل است گذر از رنج ها؛ ابتکار و خلاقیت به خرج دهید و راه حل پیدا کنید... 🍃
شما عاشقش نیستی و فقط وابسته شدی وقتی میبینی باهم دیگه نمیسازید حتما یه مشاور برید شاید صلاحتون در ...

نمیتونم جدا بشم چند روز پیش 

گفتم اره حسته شدم تموم کنیم 

اونم اصلا جواب نداد که ازه یا نه 

دوسم داره مطمنم 

شب بخیر گفتیم مثل هر شب 

تا صبح گریه کردم کابوس دیدم 

۵ تا قرص خوردم تا بخوابم نتونستم 

داشتم روانی میشدم قلبم انقد تند میزد 

میترسیدم فردا نداشته باشمش

نمیتونم جدا بشم چند روز پیش  گفتم اره حسته شدم تموم کنیم  اونم اصلا جواب نداد که ازه یا ...

بنظر خودت چنین رابطه ای که هر دو اسیب میبینید درسته؟ 

الان زیر یه سقفم برید قطعا مشکلات حل نمیشن

کاری کردی که اینجوری  شکاک شده؟

من اینارو بهش میگم 

اونم سر تلافی با من 

حتی طوری سده با خانواده خم می‌خواد بره گیر میدم 

حسودیم میشع 

اونم تلافی میکنه همین کار هارو با من میکنه 

بنظر خودت چنین رابطه ای که هر دو اسیب میبینید درسته؟  الان زیر یه سقفم برید قطعا مشکلات حل نمی ...

تمام اینارو‌ میدونم ولی اگر تموم بشه باید خودمو بکشم چون میدونم نمیتونم هر روز باهاشم نمیتونم 

من اینارو بهش میگم  اونم سر تلافی با من  حتی طوری سده با خانواده خم می‌خواد بره گیر میدم ...

سن هر دوتون هم کمه

نظرم اینه یه مشاور برو تا جزئی مشکلتونو حل کنه

تمام اینارو‌ میدونم ولی اگر تموم بشه باید خودمو بکشم چون میدونم نمیتونم هر روز باهاشم نمیتونم 

میتونی

فقط باید اراده کنی

خیلیا بودن بعد 20 سال طلاق گرفتن