2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
تنها نیستی منم جوری که کنکور گذاشتم سال دیگ

درسته خودم دارم درس نمیخونم

ولی اصلا بهت توصیه نمیکنم پشت کنکور بمونی.

امسال در واقع سه بار کنکور میدیم،کنکور اردیبهشت تیر ماه و نهایی.

سال دیگه هم باید دوازدهم رو ترمیم کنیم هم باید یازدهم رو باز نهایی بدیم هم دوتا کنکوری که ذاتا داریم رو.

2740
چطوری:(

هر ادمی ی استعداد درونی داره بگرد پیداش کن

من ی سال از تو بزرگ ترم پارسال کنکور اولم بود دوستم داغون شد ب خاطر نیاوردن رتبه و من الان ترم ۲ حقوق پیام نورم دانشگاه خوبی نیستا میدونم ولی ادامه دادم 

الانم جای غصه خوردن گوشیو بزا کنار بشین به فکر نهایی ها باش زندگی ادامه داره از الان خودتو نباز قوی برو جلو

باور کن چن سال دیگه ب حاله الانت میخندی 

الان ک ۱۸ سالته ی سوال دارم ازت سختی املای کلاس اولو یادته؟ محاله ممکنه یادتت باشه ولی همین املا چند ساله پیش یه فاجعه ی بزرگ بود برات 

چقد طولانی شد😐

شمع می سوزد و پروانه به دورش نگراان!!!🦋🕯                 ما ک می سوزیم و پروانه نداریم چه کنیم؟🙃🤍
چطوری:(

در کل نهایته تلاشتو بکن ب قولی ۱۰۰ تو بزار وسط اگه شد ک از الان بهت تبریک میگم اگرم نشد غصه نخور تو تنها نیستی کلی ادم هس ک شرایط تو رو داره:)

شمع می سوزد و پروانه به دورش نگراان!!!🦋🕯                 ما ک می سوزیم و پروانه نداریم چه کنیم؟🙃🤍