2733
2734

سلام خانومای عزیزم چکار کنم دخترم تپل شه‌توروخدا بهم کمک کنین بالا ک میاره‌من اونقدر افسردگی‌میگیرم‌میخام‌دیوونه شم اشتها‌اور بهش میدم یکم بیشتر میخوره بالا میاره خیلی لاغره ۱۲ کیلویه ۳سال و  ۴ ماهشه 

اوه اوه همه تنش صفراست ، شربت صفرابر مرتب بهش بده 

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعاسخته بچه داری ادم خودش پیرمیشه هرروز

دخترمنم همیننطوره تازگی هاهم  یاشیرمیخوره اگه عذابدم شیرونمیخوره اگه شیربدم غذارو

خوردنم چه خوردنی 

("سخت گذشت تافهمیدم هیچ چیزازهیچکس بعیدنیست")فقط به عشق دخترم ومامانم زندگی میکنم
2731

خواهرمنم بچش همین مشکلوداره اون کلانمیخوره دکترگفته بودازنوزادی معده اش عفونت داشته ونفهمیدین 

("سخت گذشت تافهمیدم هیچ چیزازهیچکس بعیدنیست")فقط به عشق دخترم ومامانم زندگی میکنم

منم بچه بودم بهم ب زور میدادن و بالا میاوردم و تا قبل بلوغ کلا لاغر مردنی بودم ولی بعدش خداروشکر خوب شدم بچه رو اذیت نکنید اگه یکم میخوره بسه دیگه

آقایون تاپیکام نیاین و ریپلای و لایک نکنید اگر اشتباهی جواب آقایی رو دادم.فکر کردم خانومن خدا قبول کنه دوس دارم نوکر حضرت زهرا (س) باشم برام دعا کنید ممنون
منم بچه بودم بهم ب زور میدادن و بالا میاوردم و تا قبل بلوغ کلا لاغر مردنی بودم ولی بعدش خداروشکر خوب ...

من چون کارمندم و حدودا سه ماهه بچم و میبرم مهد یک عذاب وجدان وحشتناکی گرفتم مخصوصا ک لاغره و ضعیف نمیدونم چکار کنم میگم کارمو ول کنم حیفم میاد ۱۰ ساله زحمت میکشم ولی دلم برا بچمم‌میسوزه من بقران اخر روانی میشم

2738

یک شربته صفرابر عطاری های معتبر دارن ، سکنجبینی که با شکر قهوه ای پخته شده نه با عسل هم پیدا کن مرررررتب بخوره خوب میشه

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
من چون کارمندم و حدودا سه ماهه بچم و میبرم مهد یک عذاب وجدان وحشتناکی گرفتم مخصوصا ک لاغره و ضعیف نم ...

اگه قدش خوبه مشکل سلامتین نداره ول کن

آقایون تاپیکام نیاین و ریپلای و لایک نکنید اگر اشتباهی جواب آقایی رو دادم.فکر کردم خانومن خدا قبول کنه دوس دارم نوکر حضرت زهرا (س) باشم برام دعا کنید ممنون
خب عزیزم چکارش کردن الان خوب شده؟

نه شده فقط بادواوشربت وشربت اشتهااورروشیرمخصوص خوب میشه وگرنه همچنان نمیخوره