2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
تو خیریه ها هست ی کارت مشخصات بچه روشه هرماه پول میزنی براش بله گاهی وقتا هم میشه ببینیش

مرسی عزیزم شما اطلاع دارید فقط برای ایتام هستش یا بچه های پرورشگاه رو هم میشه به سرپرستی مالی گرفت؟

یه سری دفترچه هست شما میری از بینشون یه یچه انتخاب میکنی تا یه مدت  ک پرداخت کردی میذارن ببینیش بعداز چندسال ک بگذره میذارن چند ساعت در هفته حتی باهات بیرون بیاد البته من شنیدم نمیدونم درسته یانه

از طریق کمیته امداد .میتونی ببینی میتونی ببری خرید .البته اون بچه ها یتیمن فکر میکنم

دقیقا منم همینطور شنیدم که حس میکنم شاید مادرشون ناراحت بشه از دیدن من برای همین برای کودکان بی سرپرست میخواستم 

2740
یه سری دفترچه هست شما میری از بینشون یه یچه انتخاب میکنی تا یه مدت  ک پرداخت کردی میذارن ببینیش ...

چقدر عالی. شما اینکارو کردید یا اطلاع دارید که برای کودکان بی سرپرست هم میشه ؟

مرسی عزیزم شما اطلاع دارید فقط برای ایتام هستش یا بچه های پرورشگاه رو هم میشه به سرپرستی مالی گرفت؟

برا بچه های بی سرپرست و بد سرپرست ک اکثر تو خانواده هستن و پرورشگاه نیستن

برا بچه پرورشگاهی پول نمیدن همون وسیله میبرن

برا بچه های بی سرپرست و بد سرپرست ک اکثر تو خانواده هستن و پرورشگاه نیستن برا بچه پرورشگاهی پول نمی ...

ممنونم . شما اطلاع دارید کدوم پرورشگاه داخل تهران اجازه بازدید میده ؟

دقیقا منم همینطور شنیدم که حس میکنم شاید مادرشون ناراحت بشه از دیدن من برای همین برای کودکان بی سرپر ...

نه چرا ناراحت بشه اتفاقا خوشحال هم میشه .خاله من یتیم داشت واون خانوم وآقا میومدن بهشون سر میزدن ومیبردن بچه ها رو خرید میکردن .حتی گوشی خریدن وخیلی کارهای دیگه الان اون بچه ها بزرگ شدن وموفق .خاله من خیلی دعاشون میکرد وخوشحال میشد .احتمال خیلی زیاد بچه هایی هستن که پدرو مادرشون رو از دست دادن .خدا خیرت بده اینقدر دل مهربانی داری .همون دعاشون خیلی موانع رو از سر راهت بر میداره

نه چرا ناراحت بشه اتفاقا خوشحال هم میشه .خاله من یتیم داشت واون خانوم وآقا میومدن بهشون سر میزدن ومی ...

چقدر عالی مرسی بابت اینکه تجربتون رو گفتید قطعا شما هم بابت این راهنمایی تو کار خیر سهیم هستید عزیزم🌷🌷

چقدر عالی. شما اینکارو کردید یا اطلاع دارید که برای کودکان بی سرپرست هم میشه ؟

والا سالها پیش توخیابون  از طرف کمیته یا بهزیستی یادم نیست کدوم بود یه چادر زده بودن و یه میز گذاشته بودن رو میزه شاید بیشتر از صدتا کارت بود ک هر کدوم مال یه بچه بود ک عکس ولی روش نبود کسی ک اونجا بود اینطوری توضیح داد ...ن متاسفانه لیاقت نداشتم بتونم همچین کاری کنم