2752
2734
عنوان

مادرشوهرم همش سرزده میاد

| مشاهده متن کامل بحث + 9450 بازدید | 182 پست
یه بار حامله بودم اومد. باز نکردم زنگ همسایه زد اومد بالا. منم گوشیمو سایلنت کردم.دراز کشیدم. انقد ز ...

عجب روییی داره ب خداااااا

چشم از پنجره بردار....منجی در آینه است....گره اکثر مشکلات ما با کار کردن و قوی کردن عزت نفس و اعتماد ب نفس برطرف میشه،گوش دادن ب دوره های اپلیکیشن پرورش افکار امیر شریفی برای من بسیار کاربردی بود،توصیه میکنم گوش بدین حتما  

اووووف اعصابم خورد شد

اسی!جریان شوهرا چیه!؟

چرا طرفت نیی؟

درک نمیکنه حرفاتو؟!

چشم از پنجره بردار....منجی در آینه است....گره اکثر مشکلات ما با کار کردن و قوی کردن عزت نفس و اعتماد ب نفس برطرف میشه،گوش دادن ب دوره های اپلیکیشن پرورش افکار امیر شریفی برای من بسیار کاربردی بود،توصیه میکنم گوش بدین حتما  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عجب روییی داره ب خداااااا

اونروز هم اصلا شرایط نداشتم فهمیده بودم مریضیه مامانم باز یه مرحله پیشرفت کرده. اینم باز اومده بود مخمو بخوره. برای سرزدنم نیومده بود. طبق معمول برای فضولی اومده بود

اووووف اعصابم خورد شد اسی!جریان شوهرا چیه!؟ چرا طرفت نیی؟ درک نمیکنه حرفاتو؟!

تا حالا بهش نگفتم مستقیم. نمیدونم واکنشش چیه. یه بار دو سه سال پیش سر یه جریانی بهش گفتم رفته بود به مامانش گفته بود. اون خیر ندیده گفته بودمادرزنت یادت داده. در صورتی که خدا میدونه مادرم اصلا خبر نداشت. من این چیزارو اصلا برای مامانم نمیگفتم چون بیمار بود عصبی میشد حالش بد میشد‌

2731
تا حالا بهش نگفتم مستقیم. نمیدونم واکنششدا چیه. یه بار دو سه سال پیش سر یه جریانی بهش گفتم رفته بود به ...

دیگه بس کن اسی باشه!؟

برو اتیش شو رو سر شوهرت!!!!بگو عذابم داد پشت سر مادر بسچاره م صعحه گذتست،توم ک دامادش بودی نگفتی بنده خدا اهل این حرفا نیست

ده بس کن حوصله ندارم....نمبخوام مداپ بیاد خونم،ارامش میخوام

اسی بدجور حرصم گرفت

چیکار ب مادر بی نوات داشته!!!

خدا رحمتش کنه

از وقتی سه ماهه باردار بودم مادرم به شدت بیمار شد. بارداریم همش غصه بود. وقتی پسرم دنیا اومد مادرم ا ...

ازخدامیخوام فقط بهت صبربده وتوان وتحمل همچین مادرشوهری خداکمکت کنه خیلی ناراحتت شدم

هم سر سنگینی هم اینکه بچه رو بسپاری بهش بری بخوابی و کارهاتو نکنی بگی خستم یا شب نخوابیدم خودش اینقدر حرص میخوره کم کم میره

در دل هر سیبی دانه ها محدودند در دل هر دانه سیبها نامحدود ،روزگاریست عجیب دانه باشیم نه سیب                                           طرف عینک نمیزد که نگن عینکیه جلوی پاشو ندید و خورد زمین از فردا بهش گفتن چلاق .... واسه ی خودتون زندگی کنین 🌱🌱🌱

[QUOTE=335781583]اونروز هم اصلا شرایط نداشتم فهمیده بودم مریضیه مامانم باز یه مرحله پیشرفت کرده. اینم باز اومده بود م ...[/Qوقتی میادخودتو بابچه سرگرم کن بیشتر هی بروتواتاق خودتو سرگرم کن پاشه بره دیگم نیاد هرسری یه جور یه سری خودتو بزن به کمردرد وبیحالی که هی پانشی پذیرایی کنی بهش خوش بگذره شایدم واقعانمیدونه وسادس یبارغیرمستقیم بهش بگو 

2706