2733
2739
عنوان

مادرشوهرم همش سرزده میاد

9198 بازدید | 182 پست

سلام

پسرم حدود دو ماه و نیم. از وقتی به دنیا اومده مادر شوهرم یکسره میاد خونم. این هفته ۴ بار اومد. همش بی خبر و سرزده میاد. من خیلی اذیت میشم سر غذا میاد یا یهو خونه به هم ریختس. یا یه بار لباس پوشیده بودیم میرفتیم خرید اومد. رابطه خوبی هم نداریم. مادرم تازا فوت شده هنوز چهلمش نشده اصلا حوصله ندارم مهمون بیاد. هر بار زنگ میزنه برادر شوهر مجردم. میگه من اومدم اینجا توام پاشو بیا. چجوری بهش بفهمونم سرزده نیاد؟‌یا حداقل هفته ای یه بار دو بار بیاد؟ یا روز خاصی از هفته بیاد

ب شوهرت بگو خیلی رک بهشون بگه ک عزا داری و نیاز ب تنهایی داری

چشم از پنجره بردار....منجی در آینه است....گره اکثر مشکلات ما با کار کردن و قوی کردن عزت نفس و اعتماد ب نفس برطرف میشه،گوش دادن ب دوره های اپلیکیشن پرورش افکار امیر شریفی برای من بسیار کاربردی بود،توصیه میکنم گوش بدین حتما  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خب میاد درو باز نکن

نمیشه؟

چشم از پنجره بردار....منجی در آینه است....گره اکثر مشکلات ما با کار کردن و قوی کردن عزت نفس و اعتماد ب نفس برطرف میشه،گوش دادن ب دوره های اپلیکیشن پرورش افکار امیر شریفی برای من بسیار کاربردی بود،توصیه میکنم گوش بدین حتما  
2740
تحمل کن تا این دوره بگزره

چه دوره ای؟ تا کی میاد یعنی؟ آخه بی آزار نیست زبون تندی داره. امروز تازه گفت فردا هم میام. با اینکه میدونه هنوز چهلم مادرم نشده و من هر پنجشنبه میرم بهشت زهرا

دقیقا دخترم ک تازه دنیا اومده بود تا یکماه هر روز میومد پشت سرهم دیگه افسرده شده بودم اخه سختم بود کسی دس بزنه ب بچم. ایقد غصه میخوردم ک بچم سینمو نمیگرفت . کم کم خونم از اونجا رفت دیگه کمتر اومد درکت میکنم بعد زایمان خیلی روحیه اوم حساسه اصلا دوسنداری کسی بیاد رو مخت باشه

فقط 25 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با وجود آیودی مسی باردار شدم .دکتر نتونست ایودی رو در بیاره الان همزمان ایودی و جنین کنار هم هستن دعا کنید برام سالم به دنیا بیاد نی نیم🥺
چقدر سرزده اومدن بدو زشته  اتفاقن یبار تاپیک اینجوری زدم ولی کسی راهکاری نداد تازه میگفتن سرگرم ...

من‌روزا نمیتونم با بچم تنهایی برم جایی عصر شوهرم میاد دوست دارم برم یه دوری بزنم حالم عوض شه اینم دقیقا همون موقع میاد تا ۱۰ شبم‌ میمونه. اسیرم کرده. حال روحیمم خوب نیست اصلا حوصله ندارم هی جلوشون چای میوه بزارم بردارم.

خدا مادرتو بیامرزه. چقدرسختی کشیدی بچه ات خیلی کوچولو بود مادرتون فوت شده . به همسرتون همینو بگید. م ...

از وقتی سه ماهه باردار بودم مادرم به شدت بیمار شد. بارداریم همش غصه بود. وقتی پسرم دنیا اومد مادرم اصلا نتونست پیشم بمونه. این اومد. ولی فقط دو روز موند خدا شاهده به خاک پدر و مادرم قسم حتی یه برنج سفید برام نزاشت. حتی قرصامو نداد دستم. با اینکه سزارین بودم. روز سومم منو شوهرمو دعوا انداخت و پاشد رفت. من گفتم قهر کرد رفت لااقل راحت شدم. فرداش شروع کرد دیگه همینجوری سرزده اومدن. دقیقا تو چهل روزگی بچم مادرم فوت شد. این تا هفت مادرم صبر نکرد‌ مادرم ۲۸ اسفند فوت کرد ۲۹ تشییع شد. این ۳ فروردین زنگ زد به شوهرم پس چرا نمایید عید دیدنی.