2752
2734
عنوان

واقعا نا امیدم دیگه

| مشاهده متن کامل بحث + 472 بازدید | 60 پست
بخدا غلط بکنم گله کنم او جوجه فقط بیاد تو دل من دیگه همه چیش روی چشم  البته من هنوز عین خنگا ا ...

الهی بگردم قراره سوپرایز بشی ببین یکار بگم میکنی خدارو شاهد میگیرم خودم بااین روش ب کلی از خواسته هام رسیدم

الهی سپاس گذارم که ما مورد لطف و رحمت تو هستیم🙏🏻الهی به هرکسی آرزو داره مادر بشه بچه ی سالم وصالح بده لطفا خودمم این ماه مادر بشم الهی آمین...۲۷آذر بی بی چک مثبت شد😍 قبلش بخدا میگفتم من کادوی تولد ازت میخوام که قربونش بشم کادومو داد درست سه روز قبل تولدم خدایا شکرت اگه تموم عمرم شکرگذارت باشم بازم کمه🙏🏻☺️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من تخککشی کردن ۱۰ تا تخمک کشیدن

بعد ۶ تا جنین تشکیل شد

۲ تا انتقال دادن

دیگه بقیه رشد نکردن

فقط یکی فریز شد

نمیدونم آمار خوبیه یا نه

فقط منم دیگه خسته شدم

خدا گفته ناامیدی از من بزرگترین گناهه

ولی من واقعا ناامید شدم

😔😔😔

2731
بگو عزیزم چه راهی هرچی باشه امتحان میکنم

با ی خود قرمز 5روز 55بار بنویس الهی شکرت ب من فرزند سالم و صالح لطف کردی یا ی جمله ک خودت راحت تر بودی فقط تو ی ساعت مشخص بهتره بعد خواب باشه یا بعد از نماز صبح 

الهی سپاس گذارم که ما مورد لطف و رحمت تو هستیم🙏🏻الهی به هرکسی آرزو داره مادر بشه بچه ی سالم وصالح بده لطفا خودمم این ماه مادر بشم الهی آمین...۲۷آذر بی بی چک مثبت شد😍 قبلش بخدا میگفتم من کادوی تولد ازت میخوام که قربونش بشم کادومو داد درست سه روز قبل تولدم خدایا شکرت اگه تموم عمرم شکرگذارت باشم بازم کمه🙏🏻☺️
با ی خود قرمز 5روز 55بار بنویس الهی شکرت ب من فرزند سالم و صالح لطف کردی یا ی جمله ک خودت راحت تر بو ...

خودکار

من خودم یکم تنبلی تخمدان دارم ولی دکتر گفته بود خوبه  اسپرم همسرم چهاربار ازمایش داد ۳ بار ه ...

ببین بخدا منم نا امیدم خدا درکمون میکنه من آندومتریوز دارم اگه سریع حامله نشم تا چن سال دیگه تخمکام از بین میرن اگرم برم ivf احتمال داره بخاطر التهاب کیست باردار نشم میگن اول باید تخمک کشی کنن بعدش لاپاراسکپی بعدش انتقال همش باهم ۲۰۰ میلیون میشه 

نه من شهرستانم ولی گفتم برای پروسه ivf اگر انجام دادم بیام تهران

بیا بیمارستان شریعتی

اگه بیمه داری همه چی تحت بیمه هست

من تخمککشی شد ۴ تومن

انتقال شد ۵۰۰ هزار تومن

بقیه هم پول امپول

بری تاییده بگیری از بیمه 

با بیمه حساب میکنن

بیا بیمارستان شریعتی اگه بیمه داری همه چی تحت بیمه هست من تخمککشی شد ۴ تومن انتقال شد ۵۰۰ هزار تو ...

وای دستت درد نکنه گفتی بخدا همین شهرستان ما کلا یه بیمارستان خصوصی داره اونم دااااغونه ها ولی ۶۵ میگیرن 

2706