2733
2739
عنوان

پسرم عمل لوزه داره خیلی میترسم

122 بازدید | 22 پست

همش فکرای بد میاد سراغم.کسی هست بچش عمل کرده باشه؟دکتر گفت هر سه لوزه باید برداشته بشه 😭

کاربری دست سه نفره ...هر سه نفرشم خودمم🤪

اره دختر خواهرم. نگران نباش

فقط 34 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️میشه ازت خواهش کنم برام 🖤 1دونه یا هرچندتا دوست داری عزیزم 🖤برام  سوره کوثربخونی😢🌼🥰🖤 بِسْمِاللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم❤️إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ ﴿١❤️﴾ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ ﴿❤️٢﴾ إِنَّ شَانِئَکَ هُوالأبْتَرُ ﴿❤️٣﴾                                            

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740
دخترم شهریور عمل کرده بود بسیار راحت وبدون دردسر جز پیش پا افتاده ترین عمل هاست

هر سه لوزه؟درد بعدش سخته؟غذا تونست بخوره؟

کاربری دست سه نفره ...هر سه نفرشم خودمم🤪
درد بعدش زیاد بود؟خونریزی نکرد؟

یادم نیست...

درد که هست. با دارو رفع میشه

فقط 34 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️میشه ازت خواهش کنم برام 🖤 1دونه یا هرچندتا دوست داری عزیزم 🖤برام  سوره کوثربخونی😢🌼🥰🖤 بِسْمِاللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم❤️إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ ﴿١❤️﴾ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ ﴿❤️٢﴾ إِنَّ شَانِئَکَ هُوالأبْتَرُ ﴿❤️٣﴾                                            

بعدعمل مرتب بستنی وانیلی بخوره که زخمش زود بسته بشه.

فقط 25 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواري است به نام اعتماد.پس اگر دوست داري به آرزويت برسي با تمام وجود به او اعتماد کن

نگران نباش خیلی ها عمل کردن راحته

فقط بابت بیهوشی حواست باشه اگر حساسیتی داره حتما به دکتر بگو و جای خوب و با دکتر خوب عمل کن 

خدایا هزاااااران بار شکرت خودت محافظمون باش اللهم صل علی محمد و آل محمد