2733
2734

مثلا کسی که پنهونی خیانت می‌کنه چه زن چه مرد چی تو مغزش میگذره؟فکر می‌کنه خیلی خاطر خواه داره یا خیلی زرنگ و خفنه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

تنوع طلبه و به نظرم نه ادعای زرنگی نمیکنه بیشتر دوست داره هم خرو داشته باشه هم خرمارو  اوصولا فکرمیکنم که اینطور باشه

ازدواج زیر سن ۲۵سالگی مثل ترک مهمونی خاص ساعت ۸هست درحالی که مهمونای اصلی ساعت ۱۰ میان.
2740

منم نمیدونمممممم بخدا مجردم ولی انقدر بد بین شدم چون چندتا مرد متاهل به خودم پیشنهاد دادن اولین بار گریه کردم 

همین الان داشتم تو تاپیکم میگفتم

اصلا چ وضعشه مردا بیشتر البته

آیدا هستم  

تنوع طلبی، بی مهری همسر، مشکلات مالی،مشکلات روحی و روانی، سر مزاجی یکی از طرفین و..... از دلایلش میتونه باشه.

اما اصلا قابل توجیه کردن نیست خیانت 

اگر طرف هرچقدر هم بد بود ازش جدا بشن بعد هر کاری خواستن بکنن دیگ کسی کاری نداره 

به نظرم فقط کسی خیانت می کنه که اصالت نداشته باشه نجیب نباشه

از اون آدمای لوزر بازنده ای که میخوان بگن آررره منم زرنگ حساب کنید ولی خب زرنگ نیستن فقط بازنده ان

من مرغ آتشم ... شب را به زیر سرخ پر خویش می‌کشم ... در من نشان نیست ز سردی و تیرگی ... من از سپیده‌های دروغین مشوشم❤️‍🔥 " سیاوش کسرایی"

کسی ک خیانت میکنه جدا از کمبود و بی اصالتی

بدون اعتماد بنفسه در مقابل طرفش

آموزش آنلاین زبان همه سطح ها ، پایه های درسی ، تکرار و تمرین امتحانات فقط با جلسه ای ۲۰ تومان♥️کاربری مطلق به دو خواهر🫂