2733
2734
عنوان

کنکوریای عزیز ..! یه لحظه بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 631 بازدید | 77 پست
آخه میگن کنکور اردیبهشت مهمتره بخاطره ترازش ، اینطور نیست ؟ هر چند من هر دورو شرکت کردم

ربطی نداره، تو درصداتو بالا زده باشی بالا زدی پایین زده باشی پایین زدی دیگه..

که جهان رنـج بزرگیست؛ نگارا تو بخـند🌱✨•

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ربطی نداره، تو درصداتو بالا زده باشی بالا زدی پایین زده باشی پایین زدی دیگه..

و یه دلیلشم اینه که دوازدهمی ها برای اردیبهشت کمتر خوندن و برای نهایی تلاش میکنن اما برا تیر رقابت با اونها هم میشه یه معضل

و یه دلیلشم اینه که دوازدهمی ها برای اردیبهشت کمتر خوندن و برای نهایی تلاش میکنن اما برا تیر رقابت ب ...

دوتاشم شرکت کردی دیگه، برای دوتاشم بخون، البته الان دیگه فوقش بشینی همایش ببینی

که جهان رنـج بزرگیست؛ نگارا تو بخـند🌱✨•
2728

هیچ ربطی به منطقه سه نداره، تهرانم منطقه ۳ داره، بهارستان ۱، بهارستان۲، اون پایینا، قرچک اینا همشون منطقه سه هستن، اکثر استانا هم بیشتر مناطقشون منطقه ۳ هست، با درصدایی که گفتی متاسفانه نه ولی ۳۰-۲۵ چرا

خداوندا من چون تویی دارم و تو چون خودی نداری😁😎
آخه میگن کنکور اردیبهشت مهمتره بخاطره ترازش ، اینطور نیست ؟ هر چند من هر دورو شرکت کردم

حتی اگر یک نفر هم با تراز تیر قبول بشه شما هم میتونید،اگر خوب خوندید جمع بندی کنید برای اردیبهشت

وگرنه امیدتون رو از دست ندید

لطفا قبل از ارسال درخواست دوستی مطالعه کنید.اگر کمکی از دستم برای شما بر میاد،خوشحال میشم به جای ارسال درخواست دوستی توی تاپیک مشخصی صحبت کنیم،اینجوری میتونم بهتر بهتون کمک کنم.🌱
2740
زیستو زمینو کامل تموم کردم اون سه تا بقیش مونده😞

یعنی فیزیک،شیمی،ریاضی هیچی نخوندی؟ پایه رو چی

کاربریم مال سال ۹۶ بود سیم کارتمو گم کردم دیگه رفت که رفت😐 اگه میشه ته دلتون برای رسیدن به کسی که میخوام برام دعا کنین   لطفا برام انرژی مثبت بفرستین که باهاش زندگی خوبی داشته باشم و ازدواجم موفق باشه❤️من با کسی دعوا ندارم اگه از پیامم بد برداشت کردین همینجا عذر میخوام  زنده باد نی نی سایت بزرگ