2733
2734
عنوان

واقعا نمیدونم چی کنم

47 بازدید | 0 پست

دوستان من مشکل استرس غذایی دارم از وقتی ازدواج کردم مثلا بخوان برم سمت خانواده همسرم یا هرجای غریبه میترسم و استرس شدید میگیریم ک بخوام غذا بخورم،چون از بچگی بدغذا بودم ولی خب حتی بهترین غذا هم باشه باز من این حال و ترس بهم دست میده تو خونه هم میترسم و با زورغذا میخورم ولی خب کم کم همش میخورم،امروز رفتم روانپزشک بهم قرص داده و گفت اگه بخوای مصرف کنی تا یک یا دوسال نباید بچه بیاری،همسر من ب‌شدت بچه میخواد خودمم واقعا دوس دارم شرایطش رو داریم جز این مشکل من،ترس بارداری هم دارم ک مثلا بچه توشکمم باشه بعد من اینجوری بشم این ترس ها لسترس ها بیاد سراغم،اومدم خونه همسرم و مامانم میگن این قرص ها برات اعتیاد اور میشه خودت ب خودت کمک کن استرستو کم کن قرص بخوری دوباره بعدش بذاری کنار برات سخته تو میخوای مادر بشی و این حرفا،خودمم واقعا تو شک افتادم ک مدت طولانی قرص بخورم تو این سن26سالمه 

من قصدم این بود امسال بچه بیارم ولی خب از قبل عید این مشکلم شدید شد،قبلا فقط وقتایی ک میرفتم اونجا حالا با زور میگذروندم الان فوبیای شدیدی شده غذا خوردن برام ب نظرتون ی هفته سبک زندگیم و عوض کنم ورزش کنم و صبا زود پاشم چون تا ظهر میخوابم همشم خونه و توگوشیم،بیینم تو کم شدن فکر و خیالم تاثیر داره یا قرص هارو شروع کنم؟