2737
2739
عنوان

چیکار کنم شوهرم عاشقم بشه

133 بازدید | 13 پست

سلام دوستان من دوران عقدم و شهر های دور از هم و خانواده من اجازه نمیدن برم زیاد بمونم 

و شوهرم خیلی ناراحته از من 

میگه تو هیچ تلاشی برای رابطمون نمیکنی 

تو همه چی سردی 

هم تو رابطه جنسی هم رابطه عاطفی 

تو هیچ کاری نمیکنی منو عاشق خودت کنی

من هیچ سیاست زنانه بلد نیستم و نمیدونم حتی موقع رابطه باید چیکار کنم میشه کمکم کنید 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میشه ازت بخوام که کلاس های خانم کشوری رو شرکت کنی و تمام اینهارو بااصولش یاد بگیری؟! 

اصلا نمیشه بادیدگاه خودمون بهت نظر بدیم. 

با یکی دوخط هم نمیشه.  خیلی مباحثش مفصله. 

اصلی‌ترین نقش یک زن از نظر اسلام همین نقش خانه‌داری است منتها مهم این است که خانه‌داری به معنای خانه‌نشینی نیست. بعضی اینها را با هم اشتباه میکنند؛ وقتی میگوییم خانه‌داری، خیال میکنند میگوییم داخل خانه بنشینید، هیچ کار نکنید، هیچ وظیفه‌ای انجام ندهید، تدریس نکنید، مجاهدت نکنید، کار اجتماعی نکنید، فعّالیّتهای سیاسی نکنید؛ معنای خانه‌داری این نیست. خانه‌داری یعنی خانه را داشته باشید؛ در کنار داشتن خانه، هر کار دیگری که از عهده‌ی شما برمی‌آید و میل به آن و شوق به آن را دارید میتوانید انجام بدهید؛ منتها همه در ذیل خانه‌داری است. دیدار رهبر انقلاب با اقشار مختلف بانوان. 14دی1401
2728

شوهرت شخصیتش جوریه که همیشه تو رو مقصر بدونه.

این ضعف تو نیست. ضعف اونه.

ولی اشتباه تو اینجاست که به حرفاش بها میدی و خودتو سرزنش میکنی.

اینطوری هرچقدر هم به سازش برقصی، دو روز دیگه یه خواسته ی جدید ازت داره.

متاسفم برای مردهای خودخواه. که زن رو وسیله میبینن.

و متاسفم برای خانوم هایی که خودشون رو وسیله میبینن.

من به جای رویا «« هدف »» دارم✨🏅
2738
شوهرت شخصیتش جوریه که همیشه تو رو مقصر بدونه. این ضعف تو نیست. ضعف اونه. ولی اشتباه تو اینجاست که ...

خب عزیزم چیکار کنیم؟چطوری به خودمون بها بدیم میشه توضیح بدید لطفاً 

خانم کشوری میشه بگی کجا و چطوری شرکت کنم 

داخل ایتا کانال داره. 

کلاس هاش هم مجازیه. 

یه دوره داره بنام عقد هوشمندانه و عاشقانه،  مفیده برات. 

دوره های مختلفش رو حتما شرکت کن،  خیلی کاربردیه. 

اصلی‌ترین نقش یک زن از نظر اسلام همین نقش خانه‌داری است منتها مهم این است که خانه‌داری به معنای خانه‌نشینی نیست. بعضی اینها را با هم اشتباه میکنند؛ وقتی میگوییم خانه‌داری، خیال میکنند میگوییم داخل خانه بنشینید، هیچ کار نکنید، هیچ وظیفه‌ای انجام ندهید، تدریس نکنید، مجاهدت نکنید، کار اجتماعی نکنید، فعّالیّتهای سیاسی نکنید؛ معنای خانه‌داری این نیست. خانه‌داری یعنی خانه را داشته باشید؛ در کنار داشتن خانه، هر کار دیگری که از عهده‌ی شما برمی‌آید و میل به آن و شوق به آن را دارید میتوانید انجام بدهید؛ منتها همه در ذیل خانه‌داری است. دیدار رهبر انقلاب با اقشار مختلف بانوان. 14دی1401

مرحله اول در ازدواج پذیرشه. وقتی یکی سرعقد به کسی بله میگه، خود واقعی طرف رو بپذیرفته. نه چیزی که تو ذهنشه.

اگه تو همین عقد، اعتقاد داره شما نه تو جنسی خوبی نه عاطفی و نمیتونی نیازهاسو براورده کنی، چرا بله گفت؟؟

اگه هم میخواد با این حرفا شما رو قانع کنه که همیشه و در هرحال حواست به خواسته هاش باشه، از خودخواهی شه.

باید از الان بتونید منطقی تر با هم صحبت کنین. و مهربون تر.

اگه فکر میکنه تو جنسی براش کم می‌ذاری ، باید متوجهش کنی که وقتی سر خونه زندگی تون رفتین همه چیز با ارامش و آزادی عمل بیشتری انجام میشه.

حالا فکر کن شما این مساله ی منظقی رو دوبار گفتی. و طرف نپذیرفت.

اینجا دیگه باید بری رو فاز دو.

فاز اعتماد بنفس و وابسته نبودن. اگه نپذیرفت شخصیت و احترام خودتونو حفظ کنید. حتی اگه قهر کرد، منت بی جا نکشید. و با آرامش بگید من دوستت دارم. ولی قرار نیست حرفهای کنایه آمیزو تحمل کنم. 

و نذارید از احساسات دخترونه تون سو استفاده بشه

سیاست زنانه یه چیز زن ستیزانه ست.

شما خوب باش. با محبت باش. و با اعتماد بنفس.

خودت باش.

نیازی نیست برای جذب یه مرد ، هرکاری کنی.

اینحوری باعث میشه هربار چیزای بیشتری بخواد.

و اینو بدون، مردها خودشون انسان های خوبی هستن. ما به عنوان همسر، مادر ، خواهر و ... بهشون حقی بیشتر از چیزی که باید، میدیم. و اونا هم فکر میکنن وظیفه ی ما فقط سرویس دادن به مرده.

پس اگه میخوای در اینده دختریاپسر خوبی تربیت کنی، عزت نفس خودتو حفظ کن.

مهربون باش. خوب باش. ولی وابسته ی افراطی نباش.