2737
2739
عنوان

عمه نامزدم

113 بازدید | 16 پست

عمه نامزدم فوت کرده 

دو سه بار زنگ زدم جواب نداد طبیعیه؟

عصر فوت کرد

الانم بهش پیام دادم هروقت تونستی صحبت کنی باهام تماس بگیر گفت باشه

به نظرتون اومد چی بگم

کاش تو همون پیامی ک دادی تسلیت هم میگفتی

حتما شرایط تماس جواب دادن نداره

بهتر بود تسلیت میگفتی میذاشتی ب حال خودش باشه

من افتادم توی یه چاهِ پنج متری و تو،،،یه طناب سه متری برام انداختی پایین....بگم نیستی، دروغ گفتم...بگم هستی، خیلی کمه):                                                         برایت نوشته بودم که از وضع موجود به ستوه آمده‌ام و در فکر نجات دادن خود هستم؛ زمان زیادی گذشت، اما حقیقت این است که مفهوم «نجات» حتی نزدیک هم نشد به این امپراطوری خاکستر و ویرانی.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
عمشه دور از جون مادرش‌که نیست که بگی بذار تو حال‌خودش باشه

چه ربطی داره

خیلیا رابطه بسیار خوبی با عمه یا خالشون دارن

مگه پسرا فقط ب مادرشون مهر میدن؟

چقدر عجیب..

بنده خدا شاید درگیر مراسم باشه،اصلا تو حال و هوای عزا باشه،بالاخره میشه ی روز گذاشتش ب حال خودش/:

من افتادم توی یه چاهِ پنج متری و تو،،،یه طناب سه متری برام انداختی پایین....بگم نیستی، دروغ گفتم...بگم هستی، خیلی کمه):                                                         برایت نوشته بودم که از وضع موجود به ستوه آمده‌ام و در فکر نجات دادن خود هستم؛ زمان زیادی گذشت، اما حقیقت این است که مفهوم «نجات» حتی نزدیک هم نشد به این امپراطوری خاکستر و ویرانی.
چه ربطی داره خیلیا رابطه بسیار خوبی با عمه یا خالشون دارن مگه پسرا فقط ب مادرشون مهر میدن؟ چقدر ع ...

اروم باش عزیزم خیلی کم به عمه مهر دارن به نسبت ولی نامزد ایشون انگار رابطش نزدیکه

وای دیر گفتی الا چیکار کنم☹️ اخرشب پیام تسلیت بفرستم؟

اشکال نداره

میتونی همین الانم پیام تسلیت بدی بهش

همین ک بدونه درکش میکنی و شریک غمشی و هر وقت بخواد میتونه باهات حرف بزنه خودش خیلی یه