2733
2734
عنوان

قشنگترین بیت شعری که شنیدید رو برام بنویسید...

| مشاهده متن کامل بحث + 8627 بازدید | 442 پست

تا که بودیم نبودیم کسی

کشت ماروغم بی همنفسی

تاکه رفتیم همه یارشدند 

خفته ایم وهمه بیدارشدند

قدرآیینه بدانیم چوهست

نه درآن وقت که افتادوشکست

پشت سر هردختر موفقی دختری که تصمیم گرفته روی پای خودش وایسته🌿🌈 اگه به چیزی فکر کردی یعنی شده براش تلاش کن بهش میرسی♥️                          مامان از روزی که رفتی شادی های ازته دلم منو هم باخودت بردی...1401/8/9💔😞ميشه واسه شادی روحش صلوات بفرستین؟

ولی این شعر هیچ وقت برام تکراری نمیشه

•|•       ما چون ز دری پای کشیدیم،کشیدیم...امید ز هرکس که بریدیم،بریدیم...دل نیست کبوتر که چو برخاست،نشیند...از گوشه بامی که پریدیم،پریدیم... خلاصه‌که‌اینجوریاست🤍🙂🦋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دل بدید بچه ها این شعر و با حس بخونید عالیه     پشت رُل، ساعت حدودا پنج، شاید پنج و نیم ...

@golbargm    

عشقم این و بخون 

اینم قشنگه

هرکس بد ما به خلق گوید ، ما چهره ز غم نمی خراشیم.         ما خوبی او به خلق گوییم ، تا هردو دروغ گفته باشیم....
2742
بچه ها ببخشیدا حالا که همه خوبان جمعند اگر زحمتی نیست دعا کنید من توی ازمونم که ۱۵ روز دیگست خیلی عا ...

حتمااا عزیزم

الهی خدا نگاه ویژه اش رو بهت بکنه  

چرا عذر خواهی

هرکس بد ما به خلق گوید ، ما چهره ز غم نمی خراشیم.         ما خوبی او به خلق گوییم ، تا هردو دروغ گفته باشیم....
2740

عاقبت‌ یک روز مغرب محو مشرق می‌شود 

عاقبت غربی‌ترین دل نیز عاشق می‌شود

یه دختر دیوونه که دیوونه بارونه  یه دختر پر احساس که عاشق نویسندگیه  یه نویسنده‌ کوچولو با رویاهای بزرگ🌈🦋
این ادامه هم داره من خوندم خیلی قشنگه

جدییی

میشه لطف کنی ادامش و برام تایپ کنی؟

منظورت همون شعری هست که در پاسخ این شعره؟

2706