2737
2739

دوستان این عمش ۴۵ سالشه با مادرشوهرم اینا زندگی میکنه ینی داداشش ک پدر شوهر منه سرپرستشه چون کسیو نداره

این عمه خانم هم با مردهای مختلف ارتباط برقرار میکنه جوری ک ابرو برامون نمونده

امشبم ی نفرو اورده بود خونه مادرشوهرم اینا رفتن مسافرت و فقط من میدونم اینارو

تا اینجاش به خودش مربوطه من اصلا دلم نمیخواد دخالت کنم و به همسرم و پدرشوهرم بگم ولی

ازینجاش میترسم ک بعد فوت پدرشوهر و مادرشوهرم از خونه ای ک قراره بهمون ارث برسه نره بیرون اخه پدرشوهرم خونه رو داده به ما

و این خانومم دلیل شوهر نکردنش اینه که به این خونه صاحاب دراد

چقد خوش شانسم من بقیه با ورثه درگیرن من هم باید با ورثه درگیر باشم هم عمه شوهرم

دوستان این عمه ام قانونی ارث میبره ؟ چون سرپرستش داداششه از داداشش ارث میبره به نظرتون به همسرم بگم داره چیکارا میکنه شما جای من بودید چیکار میکردید اینم بگم من مذهبی نیستم ولی این کارایی ک این خانوم میکنه واقعا برام تعریف نشده و خیلی اعصابم خورد میشه اخه تو این سن خونه های مردای مختلف رفتن چیه مرد اوردن خونه حداقل با ی نفر باشه اخه با چن نفررررر

با زگیل تناسلی آشناش کن.🤝🏼

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
2738

اگر خوته رو داده بهتون باید به نامتون کنه

اگر به نامتون نکرده یعنی به ورثه میرسه

بهتره سرتون گرم زندگی خودتون باشه راحت ترید

دیبی جان من پگاهم اگر با کاربری دیگه ای هستی بهم پیام بده دلم برات خیلی تنگ شده❤
نگران مال و اموال بعد فوت نباشید خیلی بده چشمتون ب اوناست میتونید از روش غیر مستقیم بفهمونین ک چکار ...

چشممون  دنبال مال کسی نیست خود پدرشوهرم داده خونه رو منم میترسم این خانوم مانع بشه

2706