2737
2739

دوستان این عمش ۴۵ سالشه با مادرشوهرم اینا زندگی میکنه ینی داداشش ک پدر شوهر منه سرپرستشه چون کسیو نداره 

این عمه خانم هم با مردهای مختلف ارتباط برقرار میکنه جوری ک ابرو برامون نمونده 

امشبم ی نفرو اورده بود خونه مادرشوهرم اینا رفتن مسافرت و فقط من میدونم اینارو 

تا اینجاش به خودش مربوطه من اصلا دلم نمیخواد دخالت کنم و به همسرم و پدرشوهرم بگم ولی 

ازینجاش میترسم ک بعد فوت پدرشوهر و مادرشوهرم از خونه ای ک قراره بهمون ارث برسه نره بیرون اخه پدرشوهرم خونه رو داده به ما 

و این خانومم دلیل شوهر نکردنش اینه که به این خونه صاحاب دراد 

چقد خوش شانسم من بقیه با ورثه درگیرن من هم باید با ورثه درگیر باشم هم عمه شوهرم 

دوستان این عمه ام قانونی ارث میبره ؟ چون سرپرستش داداششه از داداشش ارث میبره به نظرتون به همسرم بگم داره چیکارا میکنه شما جای من بودید چیکار میکردید اینم بگم من مذهبی نیستم ولی این کارایی ک این خانوم میکنه واقعا برام تعریف نشده و خیلی اعصابم خورد میشه اخه تو این سن خونه های مردای مختلف رفتن چیه مرد اوردن خونه حداقل با ی نفر باشه اخه با چن نفررررر

دوستان این مشکلمه خواهشا راهنماییم کنین به جای ترکوندن تاپیک من واقعا نمیتونم این مشکل و به اشنا بگم چون پای ابروی عمش درمیونه مجبورم اینجا بگم پس راهنماییم کنین خواهشا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
2738
مشکلت آبروش نیست مشکلت ارثه بعد چجوری هیچکس نمیدونه جز شما؟

عزیز بحث مچ گیری و اینکه مشکل من چیه نیست من خوب میدونم مشکلم چیه نیاز نیست کسی بگه مشکلمو صریح و واضح گفتم یک اینکه کاراش برام غیر قابل درکه دو اینکه خونه ی پدرشوهرمو میترسم نده بهمون و نره بیرون ازش جوری رفتار میکنید انگار من با مردای مختلفم