2737
2734
الان میان میگن ملکه هستم تو خونه ام نشستم خانمی می کنم!

خوب باشن چه اشکالی داره ؟ هر کس باید همونجوری که دوست داره و راحته زندگی کنه . یکی دوست داره شاغل باشه ، یکی هم خونه داری بیشتر با روحیاتش سازگاره 

وقتی یه بچه داره راه رفتن رو یاد میگیره و دائم زمین می خوره ، هیچ وقت با خودش نمیگه که شاید من برای اینکار ساخته نشدم
برا شرکت های خصوصی محیطشونو زیاد دوسندارم و البته چندجاهم رزدمه دادم نشد

جاریم حسابداره.استخذامه.دور و برم هم هستند حسابدار.خسته نشید .اقدام کنید.هر شب هم مزمل و ذاریات رو بخونید.تاثیرشو خودم دیدم.هر دوره ای که میخونم پیشنهادات کاریم زیاد میشه.موفق باشبد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوب باشن چه اشکالی داره ؟ هر کس باید همونجوری که دوست داره و راحته زندگی کنه . یکی دوست داره شاغل با ...

کاملا باهاتون موافقم

ولی اونی که این حرف رو می زنه، داره در مقام تحقیر خانم های شاغل میگه عزیزم و دنبال برتری جویی هست

2731
کاملا باهاتون موافقم ولی اونی که این حرف رو می زنه، داره در مقام تحقیر خانم های شاغل میگه عزیزم و د ...

آره میدونم چی میگی ولی همیشه هم اینطوری نیست ، بعضی وقتا هم خانومای شاغل تیکه های بدی میندازن به خانه دارا که باعث میشه اینجوری جواب بدن ، چند وقت پیش توی یه تاپیکی ، یکی میگفت خانه دارا مفت خورن و عادت کردن به تن پروری و این مزخرفات . این جور حرفا هم باعث میشه ناخودآگاه خانومای خانه دار هم گاردشون بالا باشه جلوی خانومای شاغل

وقتی یه بچه داره راه رفتن رو یاد میگیره و دائم زمین می خوره ، هیچ وقت با خودش نمیگه که شاید من برای اینکار ساخته نشدم
جاریم حسابداره.استخذامه.دور و برم هم هستند حسابدار.خسته نشید .اقدام کنید.هر شب هم مزمل و ذاریات رو ب ...

موفق باشن

اره حتما اقدام میکنم

ممنون از شما

مرسی شماهم موفق باشین

آره میدونم چی میگی ولی همیشه هم اینطوری نیست ، بعضی وقتا هم خانومای شاغل تیکه های بدی میندازن به خان ...

بله کلا بلد نیستیم بدون توهین به همدیگه موضع خودمون رو بیان کنیم متاسفانه

ولی یه چیزو مطمئنم 

فارغ از شاغل و خونه دار، اون کسی به بقیه توهین می کنه که از موقعیت خودش راضی نیست

2740
بله کلا بلد نیستیم بدون توهین به همدیگه موضع خودمون رو بیان کنیم متاسفانه ولی یه چیزو مطمئنم  ...

امیدوارم یه روزی برسه که آدما درک کنن روش زندگی خودشون فقط برای خودشون جواب میده و بقیه هم حق دارن انتخاب خودشون رو داشته باشن توی زندگی و چیزایی مثل شاغل بودن یا خانه داری هیچ برتری یا نقطه ضعفی برای آدما نیست ، فقط انتخابشونه و انتخاب هر کسی هم محترمه

نرم افزار و آی تی خوندم

الان خانه دارم همسرم دوست نداره کار کنم خودمم توان کار بیرون رو ندارم خیلی سخته هم شاغل باشی هم خانه دار

برگردم عقب بازم درس میخونم

دخترم،هلنای مامان تو معجزه زندگی منو بابایی❤خدایاشکرت
آره فقط تو خونه حمالی میکنم صبح تاشب

عزیزم اینجور نگو حمالی شما زحمت میکشی خدا بهت خیر بده

خانه داری سختترین شغله

دخترم،هلنای مامان تو معجزه زندگی منو بابایی❤خدایاشکرت