2737
2739
عنوان

حس میکنم شوهرم داره بهم خیانت میکنه 😭که براش مهم نیستم

| مشاهده متن کامل بحث + 894 بازدید | 75 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقیقا 😞😞😞😞

نترس برگرد خونت دختر زندگیت خراب نکن

دختر قشنگم🥰تو همه وجود منی وقتی نگاه اون چشمای مشکی و فندقی جذابت میکنم یه حسی تو دلم به وجود میاد که انگار دنیا تو مشت منه...خداروشکر میکنم که بعد کلی انتظار یه دخمل خشگل و ناااازی مثل تو به من هدیه کرد💜
2731

چه شوهر بی مسئولیتی

خب به پدرشوهرت یا بابات بگو بیان موشو بگیرن

تو که شوهرتو میشناسی زمینه هم براش فراهم کردی هرکار دلش بخاد بکنه

میشه برای حاجتم ی صلوات بفرستید😍😍مرسی❤️

چقد غیر منطقی حرف زدید و چه دلیل مسخره برای خیانت پیدا کردید 

هیچی قوی تر همون چسب موش نیس دنبال یک اینا نباش اصلا به همون بخاد میچسبه فقط باید چند تا بزاری گوشه کناره ها و با دستکش یه دونه مغز بزاری توش و اگه با دست بزاری چون کوش باهوش هست نمیره تو دام 

تویه باغی  با همین چسب موش ۶ تا موش گیر انداختن تجربه بقیه رو میگم 

فقط 18 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امضام بخون 👈لایک نکنید و درخواست دوستی ندید اگه با نظرم مخالفی ریپ نکن وبحث ندارم من فقط نظرم به استارتر میگم نه به شما دوست عزیز 👍کاربر قدیمی ام تعلیق شدم 👈کاش آدم ها مثل زنبور عسل بعد از هر نیش زدن میمردن💔اگه امضام خوندی 👈👈👈میشه دعا کنید تو دلیم پسر باشه و سالم آخه وقتی فهمیدم باردارم که بابام به آغوش خدا رفت 😔 میخام اسم بابام روش بزارم 😭خدایا روح بابام در آرامش باشه 🙏😭 اگه دوست داشتید براش صلوات بفرستید ممنون میشم 🌷اگه امضام برات آشنا آمد حتما بهم بگو چون اون یکی کاربری رمزش پیدا نکردم ممکن با هم دوست باشیم ولی به خاطر اسمم نشناختیم😅سونوهام دو بار گفتن پسر ولی انومالی گفت دختر با اینکه باورم بهم ریخت ولی خدا رو شکر بچه سالم دارم و دخترم یه خواهر شاید خواست خدا  این بود💞 تو ۱۸ هفته تیکر از ابی به صورتی تغییر دادم 🥺

بعد من هی پیام میدم تو روخدا برو طعمه رو عوض کن پفک بزار فلان چیزو بزار  دلم برات تنگ شده 

دلم برا خونه تنگ شده 

سختمه اینجا 

هی فقط میگه باشه فعلا کار دارم

حالا میخرم 

اصلا انگار نه انگار

لامصب خب الکی تو هم دلم برات تنگ شده 😭😭😭😭😭😭😭

2738

بله واقعا حق بهت میدهم 

خییییییلی سخته 

حالا ببین به پدر و پدرشوهرت نمی تونی بگی که موش را بکنند بیرون یا چیزی بخری که موشها بمیرند 

یا از یک زن شجاع کمک بگیر 

موش  هم بده 

چون زاد ولدش هم زیاده 

در کل برای شوخی این جمله پایینی می نویسم 

حتما برای اینکه نیایی خونه و بهش گیر ندی خودش رفته موش اورده انداخته تو خونه 🤣🤣🤣😫😫😫

اصلا کارت عقلانی نبوده بخاطر موش خونه ارو ول کردی حالا برمیگشتی تو خونه ات اونجا مشکلتو حل میکردی.. باهاش حرف میزدی. چسب و سمم بزنی گیر میوفته.. پفک یا تخمه بخر روش سم بریز حتما میخوره گیر میوفته

کنار همسر و فرزندم خوشبخترینم😘😘♥
چقد غیر منطقی حرف زدید و چه دلیل مسخره برای خیانت پیدا کردید  هیچی قوی تر همون چسب موش نیس دنب ...

نه چون اصلا یرراش معم نیس برگردم میگم 

لاقل به دروغ بگو دلم برات تنگ شده 

من که نمیبینم به دروغ بگه دارم دنبالش میگردم تمام تلاشمو میکنم پیداش کنم

😭😭😭😭😭

چقد غیر منطقی حرف زدید و چه دلیل مسخره برای خیانت پیدا کردید  هیچی قوی تر همون چسب موش نیس دنب ...

منم میخواستم .همین و بگم باچسب موش سریع میشه موش گرفت 

احتمالا شوهرش  میخواد از ادا و ناز کردن  خانوم چند ذوز خلاص  بشه

.
بعد شوهرمن بشدت گرم بود یه روز در میون رابطه میخاست ببخشید رک گفتم الان از چهارشنبه سه شنبه ...

تو احمقی ک بخاطر ی موش خونتو ول کردی 

چقد زنای احمق رو اعصابمن

میدونی چرا تابوت جوونا سنگینه؟! چون با ارزوهاشون دفن میشن💔    کاربری یازدهم🤐            
2706