2737
2739
عنوان

خواستگارای عجیب مسخره😭😭😭

525 بازدید | 38 پست

ما برای عید فطر هماهنگ کردیم، زنگ زدن گفتن نمیتونن

قرار شد جمعه قبل بیان، واسطمون بهونه اورد ک منم میخوام باشم ولی الان مسافرتم

منم ناراحت شدم ب مادرم گفتم دیگه از واسطه هم نپرسه چیشد

و از جمعه گذشته تا الان هیچ خبری ن از خودشون ن از واسطه شده

بنظرتون دلیلش چیه؟ 

خودشون خیلی اصرار داشتن اخه

الان من نمیدونم مقصر واسطه ست یا خودشون

بنظر شما قضیه چیه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه شمارتونو دارن . فعلا خبری نگیر ازشون بزار خودشون زنگ بزنن . زیاد خودتو پیگیر نشون نده

خستم از زندگی, از بی پولی, از غصه خوردن, از دلشوره, از بیماری .دلم یه تن سالم میخواد یه لب خندون میخواد یه خونه ی خوشگل و یه زندگی  پر از ارامش میخواد طوریکه از خوشحالی زیاد گریم بگیره و بگم همه مشکلات بلخره تموم شد بلخره سختی ها تموم شدن بلخره منم حق زندگی و خوشحال بودن و ارامش و سلامتی رو درکنار خانوادم دارم.🤸 چیمیشد الان کنار شوهرم تو ماشین نشسته بودم و باهم میگفتیم و میخندیدیم و تو  راه مسافرت میبودیم .🚶🏼‍♀️ خدایا هر وقت تلاش کردم هر وقت ذوق کردم هر وقت خوشحال شدم تهش زد حال زدی بهم حواست باشه ها.
2728

واقعا میمرسین که کی میان ..بیخیال بابا فکر میکنن خبریه ...اصلا راهشون نده همچین آدمایی رو ..ارزش تو بیشتر از این حرفاست 

هرچه دلم خواست نه آن میشود   هرچه خدا خواست همان میشود  
2738
یعنی واقعا از واسطه میپرسین چرا نمیان؟؟؟ بی خیال بابا اصلا بگو نیان

اخه واسطه دوست مامانمه

اون خیلی اصرار داشت منو معرفی کنه و هرروز زنگ میزد برای هماهنگی و مشخصات و اینها

الان خیلی تعجب کردم

امروز دخترش بهم پیام داد حرف زد بدون اینکه خواستگاریو ب روی خودش بیاره

قبلا خواستگار داشتید یا نه

اره خیلی زیاد اما هیچکدوم نشد

و الانم غیر این اقا دو نفر دیگ هستن ک یکیشون رو امروز رد کردم و اونیکی همکارمه دیروز ازم خواستگاری کرد

ولی این اقا شرایطش خیلی خوب بود

اخه واسطه دوست مامانمه اون خیلی اصرار داشت منو معرفی کنه و هرروز زنگ میزد برای هماهنگی و مشخصات و ا ...

ارتباطتو قطع با همچین آدمی 😐

هرچه دلم خواست نه آن میشود   هرچه خدا خواست همان میشود