2752
2734

ختم  قران 

۱

۲

۲۹

۳۰

برداشته شده 

بقیرو جز بگین 

۱ اردیبهشت تولد ایشونه 

تا ۱ باید بخونیم ک روز تولد ختم کنیم

ی لوکشین برا خدا بفرستید شاید ایرانو گم کرده!:)💔
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من 5و 6

دیدی عمو دنیا سرم چی آورد. دیگه مهم نیس که کی  چیچی آورد.چرخ فلک توپمو پاره کرده. اون روزا دیگه مگه برمیگرده.دنیا برام جور دیگه رقم خورد.سنگای هفت سنگ همه تو سرم خورد                             
2731

خیلی دلم میخاست بردارم ولی ۵ سال به بهونه های مختلف زیارت عاشورا و قرآن و ذکر به نیابت از ایشون خوندم ولی جواب نگرفتم

فقط 26 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

@درمسیرخدا  

عزیزم دوستان شرکت نمیکنن

دیدی عمو دنیا سرم چی آورد. دیگه مهم نیس که کی  چیچی آورد.چرخ فلک توپمو پاره کرده. اون روزا دیگه مگه برمیگرده.دنیا برام جور دیگه رقم خورد.سنگای هفت سنگ همه تو سرم خورد                             

جز ۳ 

روحشون شاد 

هر آنچه در ذهن ما میگذره تو کلام ما و رفتار ما نمود پیدا میکنه👈اگر دل سیاه هست زندگی تلخ هست👈اگر مشکلی تو زندگی هست 👈درون انسانهاست تو ذهن و قلب و رفتار ها 👈هر چه برای دیگران بخواهی برای خودت اتفاق میفته 👈زمین عجیب گرده 🤞❤❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد❤🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷❤

جز ۱۰

الحمدلله ربِّ العالمین،خدایا تقدیر فرزندانم را زیبا بنویس و آنها رو خوشبخت و عاقبت بخیر بفرما تا من از ته دل بخندم.مهربان پروردگارم!مرا از جانب آنها مورد آزمایش قرار نده.و عاقبتِ تمامِ فرزندانِ این سرزمین را بخیر بفرما.آمین یارب العالمین.
خیلی دلم میخاست بردارم ولی ۵ سال به بهونه های مختلف زیارت عاشورا و قرآن و ذکر به نیابت از ایشون خوند ...

ی جز بردار ...شب تولدشون کادو بدین بهش 

بگین من کادو دادم شمام حاجتمو بدین 

مطمئن میشه

ی لوکشین برا خدا بفرستید شاید ایرانو گم کرده!:)💔
2706