2733
2734
عنوان

عکس لبام، چند سی سی بزنم؟🤍

| مشاهده متن کامل بحث + 535 بازدید | 44 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خوشگلی عزیزم منم خیلی دوس دارم بزنم چیشد تصمیمتو گرفتی بزنی یا نه

مرسی عزیزم

اره فردا وقتدگرفتم یک سیسی و نیم بزنم 

بنظرم بزن منکه خیلی دوس دارم 

لبات کوچیکه؟ 

وزن فعلی ۴۸ وزن هدف ۵۸ 🤍:) ?? DO NOT TRUST ANYONE OKAY-                       برای منی ک حوصله ی روتم ندارم دو رویی نکن(:🐾
سلام خوبی؟! زدی لبت رو؟! میشه عکس و بعد لب هات رو بزاری؟!🤭

سلام عزیزم فردا نوبت دارم هنوز نزدم زدم میزارم تگت میکنم 

وزن فعلی ۴۸ وزن هدف ۵۸ 🤍:) ?? DO NOT TRUST ANYONE OKAY-                       برای منی ک حوصله ی روتم ندارم دو رویی نکن(:🐾

جالبه لبام کاملا شبیه پروتزهو ولا همه فک میکنن تزریقه و هرکی تعریف میکنه از چهرم تهش البته اگ لبات کوچکتر بود قشنگ تر بودی

چه گریه هایی ک نکردم سر ای لبا

جز تو کی حواسش به منه؟این روزا هیچکی🥺❤️‍🩹
سلام عزیزم فردا نوبت دارم هنوز نزدم زدم میزارم تگت میکنم 

باشه ممنون🥰

من امروز فیلر گونه زدم ۲ سی سی ( هر طرف یک سی سی ) پشیمونم چرا کم زدم 🥲

نمیدونم نزدیک ترین تایمی که میتونم برم دوباره بزنم کیه😂

من همه چی رو یادمه . اگه یادم نبود ، اینقدر برام سخت نبود 🪽🩵 🐳
جالبه لبام کاملا شبیه پروتزهو ولا همه فک میکنن تزریقه و هرکی تعریف میکنه از چهرم تهش البته اگ لبات ک ...

واا واقعاا؟؟ 

میتونی عکس لباتو بزاری 

لب بزرگ خیلی قشنگ ک

باشه ممنون🥰 من امروز فیلر گونه زدم ۲ سی سی ( هر طرف یک سی سی ) پشیمونم چرا کم زدم 🥲 نمیدون ...

😍چقد شد هزینش؟ 

من فک و دوس دارم 

تغییر کردین؟ 

2706