2733
2734
عنوان

ی سوال زنانه دارم آقایون نیان

482 بازدید | 46 پست

بپرسم لغو کاربری نمیشم ؟

تصمیم گرفتم هدف و انرژی مثبت بدم به زندگیم و به شما هم منتقل کنم، امروز ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ ، منتظر ی اتفاق خوب هستم امیدوارم هرچی زودتر بشه،لطفا ی صلوات برام بفرست تا اون خبری که منتظرشم تا پایان سال بهم برسه🥰چالش جدید شروع کردم برا ترک ی عادت بد از همین امروز ۲۴ ام بهمن :)) 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

میخواستم ببینم قسمت ممنوعه رو بخوام شیو کنم چیکار کنم کاملا تمیز شه 😭😭😭😭

تصمیم گرفتم هدف و انرژی مثبت بدم به زندگیم و به شما هم منتقل کنم، امروز ۲۳ بهمن ۱۴۰۲ ، منتظر ی اتفاق خوب هستم امیدوارم هرچی زودتر بشه،لطفا ی صلوات برام بفرست تا اون خبری که منتظرشم تا پایان سال بهم برسه🥰چالش جدید شروع کردم برا ترک ی عادت بد از همین امروز ۲۴ ام بهمن :)) 

با ادبیات مناسب بپرسید تعلیق نمیشید

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 
عکس

😐😐

میخواستم ببینم قسمت ممنوعه رو بخوام شیو کنم چیکار کنم کاملا تمیز شه 😭😭😭😭

لیزر 

وزن فعلی ۴۸ وزن هدف ۵۸ 🤍:) ?? DO NOT TRUST ANYONE OKAY-                       برای منی ک حوصله ی روتم ندارم دو رویی نکن(:🐾