2737
2739
عنوان

تو حیاطمون پرشد از جغد کرک و پرم ریخت

| مشاهده متن کامل بحث + 2671 بازدید | 105 پست
اخه یهویی دیدم ترسیدم خیلیم بزرگ بودن تاحالا جغد از نزدیک ندیده بودم

اسی عکس بده دلم خواست

ماه به من یاد داد حتی در تاریکی هم زیبایی هست که حتی وقتی حس میکنم کامل نیستم بازهم کافی ام 🌙🌠

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جدا ترسناکه ی عده دیگه گندشو درآوردن هر چی میگی میگن قشنگه. فلانه 

فردا پس فردا روباه و گرگم تو خونه کسی پیدا بشه میگن وای نگو قشنگه 😒

دیدی عمو دنیا سرم چی آورد. دیگه مهم نیس که کی  چیچی آورد.چرخ فلک توپمو پاره کرده. اون روزا دیگه مگه برمیگرده.دنیا برام جور دیگه رقم خورد.سنگای هفت سنگ همه تو سرم خورد                             
2728
وای چقدر خرافاتی

جغد خرابه نشینه خرابه رو دوس داره معمولا توخرابه ها لونه میسازه.توروخدا واسه محکم کاری هم که شده بزارید استارتر کاری که گفتمو بکنه آیت الکرسی بخونه 

فقط 24 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
جدا ترسناکه ی عده دیگه گندشو درآوردن هر چی میگی میگن قشنگه. فلانه  فردا پس فردا روباه و گرگم ت ...

گرگ ادمو میخوره جغد نمیخوره فرق داره :)

پشت هر آدم موفقی اینترنت قطع شده وجود داره...
جدا ترسناکه ی عده دیگه گندشو درآوردن هر چی میگی میگن قشنگه. فلانه  فردا پس فردا روباه و گرگم ت ...

عزیز جغد و روباه که آدم خوار نیستن آزاری نمیرسونن ولی گرگ ذاتش وحشیه دیگه این تفاوت مشخصه

ماه به من یاد داد حتی در تاریکی هم زیبایی هست که حتی وقتی حس میکنم کامل نیستم بازهم کافی ام 🌙🌠