2737
2739
عنوان

شوهر خسیس

| مشاهده متن کامل بحث + 904 بازدید | 80 پست
برای خونه کامل خرید میکنه خورد و خوراک عالی هاشم میخره و میگه من وظیفمو خوب انجام میدم ولی به من پول ...

اخه اینکه نشد زندگی!! همینکه شکمت سیر باشع کافیه!! اینجوری میپوسی که

دیگر هیچکس به فتح نیاندیشید،، دیگر هیچکس به هیچ چیز نیاندیشد،، چه روزگار تلخ و سیاهی،، خورشید مرده بود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه برا بچش عالیع

ناراحت نشی ولی برا شما انگار ارزش قائل نیست

بهتره دوستانه درخواست کنی ازش

علما و منتقدین نی نی سایتی 😏، من نظرات شخصیم برای تاپیک کاربرها مینویسم مخالفین ریپ نزنید با تچچچکر
براش بچه هم اوردی؟ خب معلومه وقتی به چنین ادمی سرویس رایگان میدید میره همه رو بنام پدرش میکنع همون ...

نه برا بچم عالیه 

منم بارداریم برد بیمارستان خصوصی که بچش جای خوب دنیا بیاد 

خدایا شکرت
2731
ناراحت نشی ولی برا شما انگار ارزش قائل نیست بهتره دوستانه درخواست کنی ازش

منو خیلی بی ارزش میدونه متوجه شدم خیلی جیغ و داد زدم و خیلی صبوری مهربونی کردم درست نشد الان برای عید هیچی نخریدم که چند ساله خانوادم لباس میخرن برام 

الان میگه بیا بریم مسافرت از فروردینه میگه بریم من نمیرم میدونی لج کردم باهاش داره پول هتل بده و رستوران ببره تو مسافرت ولی جونش درمیاد به من پول بده 

خدایا شکرت
منو خیلی بی ارزش میدونه متوجه شدم خیلی جیغ و داد زدم و خیلی صبوری مهربونی کردم درست نشد الان برای عی ...

خوشگلی؟؟

علما و منتقدین نی نی سایتی 😏، من نظرات شخصیم برای تاپیک کاربرها مینویسم مخالفین ریپ نزنید با تچچچکر
2738
ای بابا ،ای کاش میتونستی بری پیش روانشناس اما میگی پول نمیده خیلی سخته واقعا درکت میکنم 

میگه بیا بریم سفر کیش از فروردینه میگه من نمیرم لج کردم 

اخه داره ببره سفر گرون و هتل ولی جوتش درمیاد بده من خرج خودم کنم افسرده شدم یه ارایشگاه نمیرم سالهاس 

خدایا شکرت
میگه بیا بریم سفر کیش از فروردینه میگه من نمیرم لج کردم  اخه داره ببره سفر گرون و هتل ولی جوتش ...

خاک تو سرش الکی نمیشه بگی پول بده برا بچه لباس بخرم بعد برا خودت بگیری بگی چشمم اینو گرفت دوباره پول بده برا بچه لباس بخرم 

اخه اینکه نشد زندگی!! همینکه شکمت سیر باشع کافیه!! اینجوری میپوسی که

پوسیدم که از زیباییهام و مهربونیام هیچچچچی نمونده 

یه مبلغ کم بده به خودمم انتظار داره خرج بچه کنم منم از اون بچه ذلیل هام یه قرون دستم بیاد خرج بچم میکنم دلخوشیم بچمه 

خدایا شکرت