2737
2739
عنوان

شوهرم خفم کرد

478 بازدید | 39 پست

شوهرم اومد خونه ی چیزی برداره دیدم دوستش بدون اینکه پیاده بشه پرید پشت فرمون توخونه با شوهرم بحثم شد که اینقد پرروشون کردی اینجوری شدن هرکی از این طرف میاد میگه ماشینتو بده همش دنبال اینن ازش بکنن .ولی وقتی شوهرم دستش تنگ باشه ی ریالی ازش در نمیاد خلاصه که ده ساله حتی 5میلیون پس اندازم نداریم منم صدامو بردم بالا بخاطر اون دوستش اومد میخواست خفم کنه با وضع حامله بودنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

دوستش چقد وقیح واحمقه

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥

خاک تو سر رفیقش چقدر احمقه مراقب خودت باش استرس و... برات خیلی بده

اقایون درخواست ندین لطفا،اگه با نظرم مخالفی ریپ نزن حوصله ی بحث ندارم و اینکه وقتی جواب نمیدم یعنی نظرت برام مهم نیس فکر نکنی حق باتوعه
2740

واس این چیزا حرص نخور همسرتون خودش باید متوجه باشه چون بارداری شاید نیاز به ماشین باشه.آروم باهاش صحبت کن اولین بچتونه؟بعد بچه پخته تر میشه و از رفیقا دل میکنه

بخشش‌مکرر،تکرار‌مجدد‌میاره...🙂

حالا نمیشد بعد از رفتن دوستشون صحبت کنید 

وقتی اگاه هستین که رفیق باز هست 

راهش بردن صداتون بالا نیست 

این همه مشاور خانواده راهکارهای مناسبی در اختیار مراجعه کننده ها قرار میدن و زندگی ها از هزاران بحران نجات داده میشه 

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامتون در تاپیکم رعایت بشه . ،،،،اما زمانی  که در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر دارم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میذارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم را دارند  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشد با عنوانشون اگر پاسخی از جانب من دریافت نکردین  دلیل بر این نیست که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور شما 🤍
خیلی حالم بده حامله نبودم .....

میرفتی خونه بابا حتما اره؟

اقایون درخواست ندین لطفا،اگه با نظرم مخالفی ریپ نزن حوصله ی بحث ندارم و اینکه وقتی جواب نمیدم یعنی نظرت برام مهم نیس فکر نکنی حق باتوعه