2752
2734
از خانمم جدا شدم، گاهی پیش خودمه گاهی مادرش

ولی عاشق همسر سابقتون هستید .

ببخشید امیدوارم گارد نگیرید 

ولی کاش زمانی که بودن همینقدر عاشقشون بودین 🙁 

بهم بگو حکمش چیه اون ی نفر که خوشبینیمو به همه کشت؟ مگه میشه !؟ دیگه مگه میشه باز اون آدم همیشه شد!!؟💔
صبح ریختن الان چهارصد داره 🤔چرا انوقت مگه چی خریدید 😂😂

بله صبح ریختن الان ۴۰۰هزاااار تومنش مونده

چک داریم

به پشم های خود بیاموز که هر تاپیکی ارزش ریختن ندارد🙃🙃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مگه کارت چیه که یه دویستی تو کارتت نداری😂💔 من حالا موندم با این دویست سیصد تو من چیکار کنم طلا بخ ...

طلا !؟ معلومه اصلا تو بازار نیستی .با چندتا بازاری حرف بزن . طلا سرمایه نیست

میشه یه صلوات برام بفرستید که منم دامنم سبز شه به فرزند سالم وصالح وعالم؟🥲 
2731
طلا !؟ معلومه اصلا تو بازار نیستی .با چندتا بازاری حرف بزن . طلا سرمایه نیست

چن باری طلا خریدم سودی خوبی کردم تا فعلا قبل سال طلا خریدم ۲۷۰۰ الان شده ۳۸۰۰ دیگه ریسک داره خب به هرکی بگم یع چیز میگه 

چن باری طلا خریدم سودی خوبی کردم تا فعلا قبل سال طلا خریدم ۲۷۰۰ الان شده ۳۸۰۰ دیگه ریسک داره خب به ه ...

زمانی سود کردی که ارزش پولت حفظ بشه . الان طلات اینقدر رفت بالا اجناس چقدر رفت ؟ این اصلا سود نیست . شما فقط داری به اضافه شدن پولت میگی سود  ولی الان با همون پول چندگرم میتونی طلا ورداری؟ تعریف سود یه چیز دیگست . سود یه چیز عمریه . زمانی میتونی بگی سود که با پولت یه کاری کنی . یکم سخته درکش . ببین مثلا من دوسال پیش طلا بود ۴۰ تومن مهندس گفت تا بالا میره خونت بعد برای داخلش پول کم میاری ‌ . سال بعد طلامو دادم ۱۰۰ تومن ‌ مجدد خونه تا همونجا رفت بالا . آیا من سود کردم ؟ (البته چون ویلا ساختم سود عمریه) ولی اینو گفتم تا متوجه داستان سود بشی . الان اگه طلا داری و پول نقد . بفروش اطراف یه ملک بگیر یا باغ

میشه یه صلوات برام بفرستید که منم دامنم سبز شه به فرزند سالم وصالح وعالم؟🥲 
ولی عاشق همسر سابقتون هستید . ببخشید امیدوارم گارد نگیرید  ولی کاش زمانی که بودن همینقدر عاشق ...

بودم، شما از کجا میدونید که مشکل ما چی بوده؟

(کاربر مَرد)    پسر عزیزم بخاطر تو همیشه مهربان خواهم ماند و همه تلخی هارا از تو پنهان میکنم تا تو آرامش دنیا و تمام لذتهایش را تجربه کنی                                                                                                   ـــ۸ـہـ۸ـــ♠️P♠️ـــہـ۸ـــ                                                                                                            

چجوری عکس بزارم

خدایاهیچوقت دخترخاله نامردموونامزدمونمیبخشم،نامردی خیلی سخته😔کاش میمردم یاباغریبه ازدواج میکرد😔من برج۸نامزدم اومد خواستگاری وبرام انگشتراوردن ونشون شدیم وقراربود7.7عقدکنیم هروقت میرفتم بیرون تنهانمیرفتم یکباردخترخالموبردم برج۱ اونجاعاشق نامزدم شد ومخ شو زد خردادماه همش بحث میکردباهام ونامزدم۹خردادبامن بحث بدی کردوقهرکرد۱۷خردادبهش پیام دادم ازدلش دربیارم ۲تاخطش خاموش بودمثل دیونه هاشده بودم میرفتم محل کارش ببینمش هعی دنیا💔🖤تاشهریورماه پیداش شدگفت بیاببینمت انگار دنیاروبهم دادن کاش نمیرفتم بهم گفت عاشق دخترخالمه ومیخوادتش و۲۷شهریور عقدش کرد😔😔دلم شکسته نمی بخشمشون😭😭🖤💔💔💔❤️‍🩹برام دعاکنیدحالم خوب بشه❤️‍🩹💔واسه داداش گلمم دعاکنیداون عاشق دخترخاله اخریم بود(خواهرهمین نامرد) که بااینکاری که خواهرش کرد متاسفانه عقدداداشموودخترخالم بهم خورد حال داداشم خیلی بده...
ببخشید اگه دوست نداشتید جواب ندید چرا همسرتون زندانه

تو یه دعوای خانوادگی بوده 

متهم شده به معاونت در قتل 

«تماس با زندان برقرار شده ، تماس گیرنده زندانی میباشد» امیدوارم هیچوقت این صدا 👉🏿رو از پشت تلفن نشنوید لطفا برای آزادی همسرم دعام کنید💔/امضای قبلیم رو پاک کردم اما تو تاپیکا راجع بش توضیح دادم ! خدا جونم به خودت قسم من اگه جای تو بودم دلم به حال این بندت میسوختاااا بجنب قربونت برم بجنب💔

*بانك سپه*

کارت

واريز به:.......................

مبلغ: 10,000,000 ريال

03/01/29_17:39

موجودي: 198,994,446 ريال

بلدنیستم عکس بدم

خدایاهیچوقت دخترخاله نامردموونامزدمونمیبخشم،نامردی خیلی سخته😔کاش میمردم یاباغریبه ازدواج میکرد😔من برج۸نامزدم اومد خواستگاری وبرام انگشتراوردن ونشون شدیم وقراربود7.7عقدکنیم هروقت میرفتم بیرون تنهانمیرفتم یکباردخترخالموبردم برج۱ اونجاعاشق نامزدم شد ومخ شو زد خردادماه همش بحث میکردباهام ونامزدم۹خردادبامن بحث بدی کردوقهرکرد۱۷خردادبهش پیام دادم ازدلش دربیارم ۲تاخطش خاموش بودمثل دیونه هاشده بودم میرفتم محل کارش ببینمش هعی دنیا💔🖤تاشهریورماه پیداش شدگفت بیاببینمت انگار دنیاروبهم دادن کاش نمیرفتم بهم گفت عاشق دخترخالمه ومیخوادتش و۲۷شهریور عقدش کرد😔😔دلم شکسته نمی بخشمشون😭😭🖤💔💔💔❤️‍🩹برام دعاکنیدحالم خوب بشه❤️‍🩹💔واسه داداش گلمم دعاکنیداون عاشق دخترخاله اخریم بود(خواهرهمین نامرد) که بااینکاری که خواهرش کرد متاسفانه عقدداداشموودخترخالم بهم خورد حال داداشم خیلی بده...

والا من که نمی‌دونم چی شده از یکی از حسابام یهو سی چهل میلیون از حسابم گم شده یعنی نیست ، خواهرم رفته چک کنه بانک گفته چهار تومن هست!!! گفته یعنی چی اخه ؟حالا قرار شده بره پیگیری کنه هرچند فک نکنم زنده بشه خب یا بانک برداشته یا هک شده که در هرحالت بانک عهده نمیگیره ☹️

فقط 6 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706