2733
2734
عنوان

کله خربزه ای

152 بازدید | 25 پست

سلام پسرم چهارماه و نیمشه

هرکی میبینه میگه چرا کله رشتی شده یا کله خربزه ای شده🥺

عکسشم گذاشتم

زایمان طبیعی هم نبودم

چون اوایل دستمو پشت گردنش میزاشتم شیرش میدادم فک کنم اینطوری شده کامل تخت شده پشتش

چیکار کنم که بهترشه؟

میترسم بزرگ بشه مسخرش کنن🤦🏻‍♀️

میشه برای سلامتی تو راهیم دعا کنین؟🤰🏻❣️

درست میشع بابا بچس دیگع

‌‌آرامش است عاقبتِ اضطراب ها💎✨سلنوفیلیا(کسی که عاشق و دیوانه ماهه و با دیدن ماه آرامش میگیره)وقتی تو دعوا بهت میگم ریپ نزن لطف کن نزن چون اصن باز نمیکنم پیامتو خودت ضایع میشی. مرسییییییی.اه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

چون جمجمه هنوز مستحکم نشده و حالا غضروفی داره  امکان حالت گیری داره 

باید مدام سر بچه را به سمت های مختلف برای خوابوندن بذارید 

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامتون در تاپیکم رعایت بشه . ،،،،اما زمانی  که در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر دارم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میذارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم را دارند  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشد با عنوانشون اگر پاسخی از جانب من دریافت نکردین  دلیل بر این نیست که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور شما 🤍

پسر منم اینجوری شد سرش ،تازه چون به یورو فقط شیرمیخورد یه سمتش یه نمه تخت‌تر شد  

الان فقط زود به زود میبرم آرایشگاه موهاشو تنظیم کنه

اگر دختر بودن خوب میشد موهاشون بلند میکردن معلوم نمیشد

موجیم ووصل ما ازخودرهیدن است ،ساحل بهانه است رفتن رسیدن است