2737
2734
عنوان

رشته تحصیلیتون چیه؟

284 بازدید | 30 پست

خانما من ازمون نمونه تجربی ثبتنام کردم

اما چون توان خرید تست(زیاد) ندارم میخوام 

تغییر رشته بدم برم انسانی؟ که بهش زیاد علاقه ندارم

و چون رقابت بهتره به نظرتون انتخاب عاقلانیه؟ 

انسانی هم باید کتاب تست بخرم؟ 

به نظرتون تغییر رشته بدم تا مهلت تموم نشده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کنکور وقتی می‌خوای بدی فرقی نداره چه رشته ای باشی باید کتاب تست بخری ولی ن الکی می‌خوای شرکت کنی نیازی نیست بخری همون تجربی بمون

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍بلاگرسایت🥰❤️‍❤️‍ (۱۳)مهر ساعت ۵ بعدظهر،سال۱۴۰۲🖤🇮🇷 💚🤍❤️
2728

من انسانی بودم 

لیسانس دانشگاه خوارزمی خوندم رشته مدیریت بازرگانی

ارشدم روزانه دانشگاه تهران مدیریت بازرگانی گرایش بازرگانی بین الملل

الانم کارشناس بازرگانی خارجی شرکت گلرنگم 

خیلیم راضیم

قابل توجه برخی کابران به ظاهر و باطن نامحترم :من وقتی نظر میدم مثل تو رو هوا حرف نمیزنم فکت موثق میارم .پس با من وارد کلکل نشو که جلو این همه کاربر ضایع نشی:)

چرا از تلگرام دان نمیکنی 

دانشجو پزشکی 🫀🧑‍⚕️مهم نیست  تو باورم داشتی یا نه مهم اینکه خودم میدونم هستم هستم تونستم از زندگی سختم نجات پیدا کنم  شکرت خدا خدایا کمک کن عزیزانم سلامت باشن ❤️

فرقی ندارن 

الان هم بیشتر میخان برن انسانی پس اونم توش رقابت سخت میشه مثل تجربی

یه دختر ترک❤ توی تاپیکم پست میزارین میخونم اگه نتونستم ریپلای کنم لایک میکنم.عاشق گردوام برای همین اسم کاربریمو گذاشتم girdakan که همون گردو توی زبان خودمه:)))...ISTP ..‌. این کاربری دست یه نفره ولی بعضی وقتا جای دوستش هم تاپیک میزنه
2738
اخه تا کنکور کور میشم😂

منم تو تلگرام دیدم چشمم ضعیف شد یکم ولی الان رشته و دانشگاه مورد علاقه اممم

دانشجو پزشکی 🫀🧑‍⚕️مهم نیست  تو باورم داشتی یا نه مهم اینکه خودم میدونم هستم هستم تونستم از زندگی سختم نجات پیدا کنم  شکرت خدا خدایا کمک کن عزیزانم سلامت باشن ❤️
وضعمون خوبه بد نیست  ولی خانوادم میگن فعلا نیاز نیست برات بگیریم

واسه دهمت میخوای؟؟؟؟؟

من کتاب تستای دهمم رو نمیخوام خواستی یهت میدم 

دعا کنین کنکور امسال رو همون چیزی که میخوام بشه...!🩷هرکاریم کنی عشق منی❤️