2737
2734
عنوان

از همچی دلگیر و خستم:)

| مشاهده متن کامل بحث + 291 بازدید | 38 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من که از همه چی گذشتم  گفتم حداقل ظاهرم رو حفظ کنم جلو دشمنام که اونم موهام زد خرابش کرد  ...

دیگه خودمون باید به بیخیالی بزنیم که مشکل دیگه ای برامون درست نشه من که دیگه همه چی رو ول کردم نه نماز میخونم نه چیزی از خدا میخوام

بمیرم برا دلت

خدا نکنه عزیزم 

هر کس فوت میشه میگم خوشبحالش 

هر روز ی مرض جدید 

به ولله از تمام دخترای فامیل زیباترم. آداب معاشرت عالی. سنگین از هر لحاظ. ذات پاک. سرم تو کار خودم. 

بدون هیچگونه عمل زیبایی. حتی ی رنگ مو با 38 سال سن 

کاش حداقل دردمو شفا میداد داخلی بود اشکال نداشت ظاهریه خودمم خیلی اذیت میشم 

دیدی عمو دنیا سرم چی آورد. دیگه مهم نیس که کی  چیچی آورد.چرخ فلک توپمو پاره کرده. اون روزا دیگه مگه برمیگرده.دنیا برام جور دیگه رقم خورد.سنگای هفت سنگ همه تو سرم خورد                             
2742
دیگه خودمون باید به بیخیالی بزنیم که مشکل دیگه ای برامون درست نشه من که دیگه همه چی رو ول کردم نه نم ...

من دیگه رغبتی به نماز ندارم ولی قران زیاد میخونم میخوام برم سراغ نماز گریم میگیره میدونم هیچی بهم نمیده خدا و می‌دونم مجازات داره اون دنیا 

دیدی عمو دنیا سرم چی آورد. دیگه مهم نیس که کی  چیچی آورد.چرخ فلک توپمو پاره کرده. اون روزا دیگه مگه برمیگرده.دنیا برام جور دیگه رقم خورد.سنگای هفت سنگ همه تو سرم خورد                             
توی هر زمینه ای هرچی تلاش می‌کنم بی فایدس 

نمیدونم چند سالته منظورت چه زمینه هایه و تلاشت چطوره. خوشمم نمیاد بگم مصلحت نیست قسمت نیست اما نماز استغاثه به حضرت زهرا رو انجام بده سخته اما من خودم حاجت گرفتم و نذر نمک کن برای کارهات. ان شاءالله همه گره های زندگیت باهم باز بشن و حالت دلت خوش بشه

2740