2737
2739

من از یک سال بیشتره تو اقدامم و متاسفانه حامله نمیشم😞

یکی دوماه قرص دوفامد میخورم پریودم منظم بشه چون تنبلی دارم

این ماه ترشح و علایم تخمک گذاری رو واضح دیدم هیچ ماهی همچین علایمی نداشتم اقدام کردم مرتب

الانم روز ۲۲دوره هستم با قرص دوره هام ۲۸ ۲۹ روزه هست

علایم هم نفخ شکم و سینه درد شدید به ویژه نوک خیلی حساس شدن گه گاهی هم کمر درد و دل درد خفیف

به نظرتون گرفته این ماه اقدامم؟

بی بی چک کی بزارم؟

یه تازه عروس👰 که دلم میخواد زودی مامان بشم😊🤰🤱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

تو منی یا من توام؟؟؟یه سال و نیم اقدامم و هیچ‌خبری نی،این ماه هم باردار نبودم،دلم گرفته

من آریایی‌ام ایرانی اصیل♥️سپاس یزدان دختر ایرانیم ! از نژاد تیره ساسانی ام..به کوروش به آراش به جمشید قسم! ..:) به نقش و نگار قسم!  یگان پرستم.. اهورایی ام ! "ز بد گوره های جهان عاری ام" به کردار به پندار نیکومندم! "شاه ایران دختر کوروش منم "
انشالله ک زودی حامله میشی عزیزم ولی نگران نباش هنوز دیر نکردی ک 

دلم خیلی گرفته از همون اول نوجوانی تنبلی تخمدان و پریود نامنظم پدرمو دراورد الانم حامله نشدنم😭

2738

منم ت اقدامم.س ماه پیش عمل کیست انجام دادم وقتی کیست داشتم ذخیره تخمدانم ۱/۰۴بود بعد همین ماهی اقدام کردم دیروز رفتم دکتر گفت فولیکول ۱۸,۱۹,۲۲دارم نمی‌دونم حامله بشم یانه موعدمم ۷هسته

تو منی یا من توام؟؟؟یه سال و نیم اقدامم و هیچ‌خبری نی،این ماه هم باردار نبودم،دلم گرفته

😭درد من بیشتره تیرماه بی بی چک مثبت ازمایش مثبت اما یهو افت بتا و پریود هنوزم عکس بی بی چک مثبتی که تبدیل به بچه نشد رو دارم ونگاه میکنم اگه حاملگیم میگرقت الان دنیا اومده بود🥺🥺هعی خدا

😭درد من بیشتره تیرماه بی بی چک مثبت ازمایش مثبت اما یهو افت بتا و پریود هنوزم عکس بی بی چک مثبتی که ...

انشاالله که حامله ای این ماه

منم خیلی ترشح دیدم مثل آب بودن اینا مال تخمک گذاری هستش