2733
2739
عنوان

وسواس فکری

86 بازدید | 15 پست

باید پیش چ‌پزشکی برم تا درمان شم؟با دارو درمان میشه یا الکیه

کنکوریم داروها ضربه ای ب درس خوندنم نمیزنه؟

امضا بلد نبودم اثر انگشت زدم🙄😒دستم به دامنت لایک نکن لااایک نکنننننننن😡کاربری دست ۳ نفره تاپیکارو دیدین تعجب نکنید☺😂

روانشناس برو

اگر ریزش مو دارید تاپیکم رو بخونید سوالی هم داشتید بپرسید اگر بتونم و اطلاع داشته باشم خوشحال میشم راهنماییتون کنم.✨❤️.  دراگر بر توببندد مرو و صبر کن آنجا زپس صبر تو را بر صدر نشاند!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم این مشکل رو داشتم

الان دو ساله دارم دارو مصرف میکنم

درمان نشدم اما کنترلش میکنم دیگه

باید بری روانپزشک گلم

عشق ما را پی کاری به جهان آورده است، ادب این نیست که مشغول تماشا نشویم ***Aile yıldızlar gibidir…En çok karanlıkta parlar👨‍👩‍👧‍👦🏡❤️

برو پیش روانپزشک چون کنکورم داری خیلی بهت کمک می کنه 

بعضی از داورها خواب آورن 

البته بخشی هم از درمانش دست خودته باید تمرین کنی که از بین ببریش

خدایا ، گمان میکردم برایت سایه ای بیش نیستم اما حضورت را بارها برایم اثبات کردی .. اشک های مرا دیده و آرزوی دیرینه ام را برآورده ساختی ❤️🧷 ... چرا عاشقت نباشم ؟! 
سعی کن خودت کنترل کنی دارو اوایل که عادت نداری خیلی تاثیر بد میزاره

نمیتونم هرکار کنم فکرم میره سراغ چیزای بیخود انقد ب مغزم فشار میاد ک انگار همزمان ده نفر دارن ت مغزم حرف میزنن دلم میخاد بزنم ت سر خودم 

امضا بلد نبودم اثر انگشت زدم🙄😒دستم به دامنت لایک نکن لااایک نکنننننننن😡کاربری دست ۳ نفره تاپیکارو دیدین تعجب نکنید☺😂
2738
نمیتونم هرکار کنم فکرم میره سراغ چیزای بیخود انقد ب مغزم فشار میاد ک انگار همزمان ده نفر دارن ت مغزم ...

ببین من خودمم با دارو موافق نیستم چون واقعا وابستگی میاره

اما مطمئن باش خیلی بهتر از اینه که هر روز افکار منفی داشته باشی و استرس بکشی

ضرر اون ۱۰۰ برابر بیشتره

دارو مصرف کن

در کنارش خودت هم به خودت کمک کن

عشق ما را پی کاری به جهان آورده است، ادب این نیست که مشغول تماشا نشویم ***Aile yıldızlar gibidir…En çok karanlıkta parlar👨‍👩‍👧‍👦🏡❤️
ببین من خودمم با دارو موافق نیستم چون واقعا وابستگی میاره اما مطمئن باش خیلی بهتر از اینه که هر روز ...

بنظرت برم یوگا تاثیری توی خوب شدنم داره؟

بنظرت برم یوگا تاثیری توی خوب شدنم داره؟

ببین دکتر من میگه ورزش کلا خیلی موثره

چون هورمون ها رو متعادل میکنه

و بخشی از این مشکلات عصبی، به خاطر نا متعادل بودن هورمون هاست

سبک زندگی سالم مثل خواب کافی و آب خوردن کافی خیلی موثره

امیدوارم زودتر حالت خوب بشه❤️

ببین دکتر من میگه ورزش کلا خیلی موثره چون هورمون ها رو متعادل میکنه و بخشی از این مشکلات عصبی، به ...

مرسی عزیزم💋

منم این مشکل رو داشتم الان دو ساله دارم دارو مصرف میکنم درمان نشدم اما کنترلش میکنم دیگه باید بری ...

شوهر من هم وسواس تمیزی داره هم فکری اصلااااا داروام نمیخوره دکترم نمیره میترسم بچنم مریض کنه منو مریض کرده افسرده و عصبی شدم 

خدایا شکرت
شوهر من هم وسواس تمیزی داره هم فکری اصلااااا داروام نمیخوره دکترم نمیره میترسم بچنم مریض کنه منو مری ...

واقعا زندگی با آدم وسواسی سخته گلم میدونم

من خودم خیلی خانواده م رو اذیت کردم

کاش باهاشون صحبت کنید که برن دکتر