2737
2739
عنوان

متاهلی یا مجردی؟

67 بازدید | 9 پست

چرا همه ی مجردا دنبال شوهرن و همه ی متأهلا یا دنبال طلاق گرفتن یا از شوهرشون مینالن؟ 

من خودم مجردم ولی اینا رو که میبینم از متاهلی میترسم...

کدومش بهتره؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من متاهلم خیلیم راضیم و اصلا نمیخوام برگردم مجردی

بانو_کورد سابقم.  ۱۷ بار تعلیقی بی دلیل شب میخوابم صبح بیدار میشم میبینم تعلیق شدم😅                               نی نی سایت جاییه که میتونی خودت باشی با همه بدی هات با همه خوبی هات و من اینجا اندازه صدسال تجربه کسب کردم.                                                                                                                                          
2740

به عنوان یه آقای مجرد.  میگم صد در صد مجردی.  تامام  و تنهایی

آینده ای ساختم. که گذشته ام. جلوش زانو زد                                                                                            از صفر شروع کردم. حالا یکی بیاد صفر هاش بشمره

اگ انتخاب درست باشه به طلاق فکر نمیکنن

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍بلاگرسایت🥰❤️‍❤️‍ (۱۳)مهر ساعت ۵ بعدظهر،سال۱۴۰۲🖤🇮🇷 💚🤍❤️