2737
2734
عنوان

دماغ گنده لعنتی

207 بازدید | 28 پست
من دماغم بزرگ و گوشتیه، خودم میدونم خیلی بزرگه و نگاه دیگران رو روی خودم حس میکنم  و بقیه هم گفتن دماغم گنده ست . اما نمیتونم عمل کنم دلایلش رو نپرسید و عکس هم نمیخوام از دماغم بفرستم.

من چون اعتماد به نفسم صفر شده به خاطر دماغم خجالت میکشم برم دنبال کار ، واقعا همه کارها اعتماد به نفس لازمن. فقط سوال من اینه اگر جای من بودید چیکار میکردید تا کار پیدا کنید؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شما نه میخوای عمل کنی 

نه دوستش داری 

نه اعتماد به نفسش و داری تنها کاری که میتونی بکنی اینه که خودتو دوست داشته باشی و به این فکر نکنی که مردم چه نظری درمورد دماغت میدن

2728
2740

خب واقعا ب دید خودت بستگی داره اینو میدونی؟ اگر روی نقاط مثبت صورتت بیشتر اثر بزاری مثلا پوسته خوبه لبات قشنگه مژهات... اینا رو زیبا تر کنی ، خودتم کم کم دماغت از دیدت میوفته اون طوری حداقلش اینه ک آرامش داری

من چنانم که محال است کسی "درڪ" کند! 
خوش به حالت به دل نمیگیری من حتی بیرون رفتن برام سخته چون میدونم بهم زل میزنن

ببین خودت فکر میکنی حساس شدی، بی خیال بابا هر کی دماغش یه مدله، حالا همه عملیا خوبن؟؟؟؟ یکی کج یکی کوله