2733
2734

ینی چی 

اصلا نمی‌فهمم  

یا میگن دوران عقد زیاد باهم نباشین فاصله بگیرین

الان کسی که می‌ره سر خونه زندگیش خوب

خوب هرروز شوهرش میبینع اون زندگی سرد ینی ؟

یا توی یه برنامه آقای احتشامی موزیسین می‌گفت 

من یه روز هم از همسرم جدا نبودم 

زندگی موفقی هم دارم 

واقعا این فاصله اینا نمی‌فهمم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چون همه موزیسین و اقای ایکس و ایگرگ نیستن 

بعضیا به دلیل فرهنگ مردسالار دوبار بهشون توجه کنی طاقچه بالا میذارن 

اگه توانتخابت دقت کرده باشی از توجه و محبت دوطرفه لذت میبری اما اگه اشتباه انتخاب کرده باشی باید وقت بذاری از اول تربیتش کنی

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
2728

زیادی به مردا توجه کنی هوا برشون میداره فکر میکنن چه تحفه ای هستن

لطفا برای سلامتی مامان و بابام و داداشام یه صلوات بفرستین❤💋برای دوقلواهامم و پسرم هم دعا کنید😍خودم دیدم که دعای نی نی سایتا میگیره❤💋

عزیز طبق شرایط باید بری جلو شما وقتی دوستی، وقتی عقدی وقتی عروسی کردی تو هر مرحله تغییر میکنی، در مورد اون جناب موریسین خیلی موفقه که برای یه فیلم خانومشا ضایع کرده، بعد هم عزیز جان اینا رو زیادی جدی نگیر امروز میگن عاشقیم فردا عکسای طلاقشون میاد بیرون

برای هیچ زندگی نمیشه نسخه ثابت پیچید

با توجه ب طرفین شرایط متفاوت میشه

درست مثه قفلی که کلید خودشو داره حالا شاید از هزارتا یکی بهش بخوره اونم بدقلقلی میکنه تا باز شه امااا کلید خودش ب اسونی باز مبکنه قفلو

زندگی مشترک هم همینطوره

میشه بابامو یه صلوات یا فاتحه مهمون کنید؟!😢
2740
نه من اینجا همش میخوندم بی محلی خوبه اصلا هم خوب نیست فاصله و دوری میندازه تجربه کردم 

بی محلی هم حد و اندازه داره 

نی نی یار عزیز کاربری قبلی منو خودت حذف کن عزیزم چجوری بهت پیام بدم آخه نمیدونم😔@نی-نی-یار-پنج