2733
2739
عنوان

اونایی که ۱۹_۲۰ ساله هستم بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 292 بازدید | 59 پست
کی فرصت کردی زایمان کنی 

هفتع پیش زایمان کردم فرصت شده دیگه 

فقط 45 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 تیکر تولد یک سالگی  دختر نازم ❤️✨خونمان را غلیظ تر کرده ✨ زخممان را عریض تر کرده ⛈️سر به دنیای شاعری بردیم ✨ شعر ما را مریض تر کرده ⛈️       دختری که عاشق شعر و دنیای شاعریه🫢
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

از عطاری گرفتی؟عوارض نداشت؟؟

اره عطاری

ن والا 

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖               الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸               با احترام : درخواست دوستی نمی‌پذیرم سوالی داشتین تگم کنید ممنونم🦋                                                                             عذر میخام اما اگه تو یه تاپیک هم نظرم نبودی و یا رو پیامم ریپ زدی و حرفت مفت زدی و  جوابت رو ندادم بدون اونقدر مهم نیستی که وقتم رو برات بزارم😉 
ااااره خیلی خوشگل تر شدم حس میکنم😅🤣🤣🤣  از قشنگترین تغییرم میتونه مامان شدنم باشه 🥰دوروز د ...

چه باحال... مامان کوچولو... من که فعلا با خودم کنار نیومدم چه برسه به ازدواج و اینا حتی دوست پسرم ندارم

2731
ماشالا چه مامان جوونی

اره جوون انااز لحاظ روحی داغون 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 تیکر تولد یک سالگی  دختر نازم ❤️✨خونمان را غلیظ تر کرده ✨ زخممان را عریض تر کرده ⛈️سر به دنیای شاعری بردیم ✨ شعر ما را مریض تر کرده ⛈️       دختری که عاشق شعر و دنیای شاعریه🫢
به به خوشبخت باشی جیگر... قدت چنده؟ بعد ازدواج تپل شدی؟

فدات‌نت

۱۶۴

نه پودر چاقی میخوردم

دیگ فیکس شدم موندم رو وزن دلخواهم و پودر رو قطع کردم

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖               الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸               با احترام : درخواست دوستی نمی‌پذیرم سوالی داشتین تگم کنید ممنونم🦋                                                                             عذر میخام اما اگه تو یه تاپیک هم نظرم نبودی و یا رو پیامم ریپ زدی و حرفت مفت زدی و  جوابت رو ندادم بدون اونقدر مهم نیستی که وقتم رو برات بزارم😉 
چه باحال... مامان کوچولو... من که فعلا با خودم کنار نیومدم چه برسه به ازدواج و اینا حتی دوست پسرم ند ...

اشکال نداره مهم نیست. هرچیزی به موقع خودش اتفاق میفته👌🏻. انشالله موفق باشی 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
همسرت چند سالشه؟ کی ازدواج کردی

مشکل از همسرم نیست از لحاظ روحی خودم داغونم همسرم ۳۰ سالشه خودم ۲۰ سالمه ازدواج سه سالی میشه که عقد کردم ولی عروسی نزدیک دو ساله

1
5
10
15
20
25
30
35
40

دخترا یه سوال من نمیتونم تایپیک بزنم سهمیه تایپیکم پره

شما چجوری موهاتونو خشک میکنید اونایی ک موهاتون بلنده

من فردا باید موهام خشک باشه

سشوار بکشم؟اخه خیلیییی طول میکشه شما هر بار سشوار میکشید؟

دعا کنید حالم خوب شه..🤍
2706