2733
2734

سلام من ۲۶ هفته هستم

عدد ان تی 2.11  بود و طول ۶۶ در هفته ۱۲ و ۶روز

بنظرتون زیاد بوده؟ازامایش غربالگری اول مثبت و آزامایش غربالگری دوم منفی و سونو نرمال بوده بنظرتون بچم سندرم داون داره؟😔😔

سنمم ۲۳ ساله 

دکترم بهم نگفت سل فری یا آمینو بدم چیکار کنم حالا 😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان چطو یادت افتاده عزیزم؟

مادرم یاعلی گفتو،مرا زاد😊نماد حلال زادگی عشق علی و اولادش🤫🤫                         👈👈🙆🙋عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین)   آقایی😈عجقم(عشقم)🙊رل🤑🤑😷عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡😬کیوت😧پارتنر🐒پسمل😤دخمل😐😕کادر درمان بیمارستانِ .... ازتون متنفرم😓😓😓
2731

نسبت فامیلی با همسرت داری؟

تو فامیلتون کسی از این مشکلات داشته؟

سابقه سقط داشتی؟

اگه جواب همشون منفیه بچه آن احتمالا سالمه چون برا منم همین بود کل تهرانو گشتم و دکتر رفتم و آزمایش و فلان و هزار چیز آخرش سالم بود و میگفتن آزمایشها اکثرا اشتباهه 

کاش بدبختی ها یه روز سراغم نیان  
الان چطو یادت افتاده عزیزم؟

دکترم هیچی نگف اونموقع گفت خوبه مشکلی نداره برو غربالگری دوم که رفتم منفی بود سونو آنومالی هم رفتم گفت بچت سالمه منم پیگر نشدم 

2740
نسبت فامیلی با همسرت داری؟ تو فامیلتون کسی از این مشکلات داشته؟ سابقه سقط داشتی؟ اگه جواب همشون م ...

نسبت دور داریم پسرخاله ی مامانمه 

ن سقط نداشتم تاحالا 

ن کسی نداره تو فامیلا حتی دور 

لازمه حتما بدم شوهرم میگه اصلا فکرشو نکن هیچی نیس اگه بود دکتر میگفت

اره باید بدی میخوای تا اخر بارداری استرس بکشی بعد اگر خدایی نکرده چیزی باشه نمیخوام بترسونمت ولی بایه بچه مریض میخوای چیکار کنی،من برای خواهرم نشون داد امینو انجام داد خوب بود حتما انجام بده

فقط 25 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت بابت همه چیز🙏
اره باید بدی میخوای تا اخر بارداری استرس بکشی بعد اگر خدایی نکرده چیزی باشه نمیخوام بترسونمت ولی بای ...

من سونو ۳بعدی هم دادم صورتشو دیدم ولی خداروشکر هیچ مشکی نداشت تیغ بینی و اینا ولی نمیدونم چرا یدفعه دلم شور افتاده

اره باید بدی میخوای تا اخر بارداری استرس بکشی بعد اگر خدایی نکرده چیزی باشه نمیخوام بترسونمت ولی بای ...

من سونو ۳بعدی هم دادم صورتشو دیدم ولی خداروشکر هیچ مشکی نداشت تیغ بینی و اینا ولی نمیدونم چرا یدفعه دلم شور افتاده

من سونو ۳بعدی هم دادم صورتشو دیدم ولی خداروشکر هیچ مشکی نداشت تیغ بینی و اینا ولی نمیدونم چرا یدفعه ...

پس استرس نده به خودت گلم ،منم بچه دومم هم ازمایشش مشکل داشت دکتر گفت لازم نیست بری آمینو چون اشتباهه این آزمایشه و آمینو سخته یکم نرفتم و سالمه همش حرفه فقط ادمو عصبی و استرسی میکنن ،انشالله سالم و سلامت میاد تو بغلت

کاش بدبختی ها یه روز سراغم نیان  
پس استرس نده به خودت گلم ،منم بچه دومم هم ازمایشش مشکل داشت دکتر گفت لازم نیست بری آمینو چون اشتباهه ...

اخه دکترم خیلی خوبه و باتجربس الکی استرس نمیده به آدم  الان برام ازامایش گلوکز نداد گفت تو قندت خوبه دیگه نمیدونم بخدا ایشالله که خوب باشه بعد سونو هم گفت بچت سالمه سالمه حالا شنبه میخوام برم سونو دوباره