2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

فلفل سیاه زیره سبز آویشن 

با روغن زیاد پیاز داغ کن گوشت رو سرخ کن بعد فلفل دلمه و یه سیب زمینی و اگه ذرت داری یکمم ذرت و رب بزن 

با ماکارونی مخلوط کن

انسان غرق شود قطعا میمیرد! چه در دریا چه در رویا چه در دروغ چه در گناه  چه در خوشی چه در قدرت چه در جهل چه در انکار چه در حسد چه در بخل انسان بودن به تنهایی یک دین خاص است

ببین همه ماکارونی رو که آبکش کردی و همه مواد رو که خودت گفتی رو سرخ کردی بعد همه رو با ماکارونی قاطی کن ، ولی حتما آب ماکارونی یه مقدارش‌ رو بزار کنار البته مراقب باش شور نباشه و اگه شور بود به مواد سرخ شدت نمک نزن یا زدیم کم بزن ، بعد رب گوجه رو سرخ کن و همراه با آب پاستا و یکم آب قاطی کن و به مواد اضافه کن و خوب هم بزن که کل سس به خورد مواد بره و بزار ماکارونی دم بکشه ، چون قرار ماکارونی دم بکشه بیشتر از ده دقیقه نپزش همون ده دقیقه کافیه بعد با آب سرد آبکش کن

پیاز درشت رو ریز خورد میکنی با روغن زیاد سرخش میکنیزردچوبه اویشن فلفل نمک میزنی

دو قاشق پر رب میزنی بهش  تفت میدی که سرخ شه

من یدونم سیب زمینی خیییلی نگینی خورد میکنم جدا سرخ میکنم بهش اضافه میکنم واقعا خوشمزش میکنه.. فقط ریزش باید در حد نصف ناخن کوچیکت باشه

بعدش فلفل دلمه رو اضافه میکنی تفت میدی

گوشت رو یا سویا رو اضافه میکنی تفت میدی نصف استکان اب میریزی میذاری باهم یکم بجوشن ک ابش خشک شه

اونورم ماکارونی رو ابکش میکنی

تو یه ظرف جدا ماکارونی و موادو باهم قاطی میکنی

کف قابلمه ه رتهدیگی دوس داری میذاری ماکارونی رو میریزی روش دم میذاری

فقط یادت باشه ماکارونی نباید خیلی نرم شه موقع جوشیدن

باید یکن سفت بر داریش ابکش کنی

من طبق تجربه ایی که دارم فلفل دلمه را حذف کن چون یه بویی میده 

پیاز زیاد رنده کن یکم تفت بده زردچوبه بزن سویا یا گوشتت اضافه کن فلفل سیاه قرمز نمک کمی دارچین و زعفران ربتم اضافه کن تفت بده 

2740

پیاز فراوووون 

رب فراوون 

وآخرسر هم نصف استکان آب میریزم مایع ماکارونیم جا میوفته و رنگش خوب درمیاد

✨ ﺑﺮﺍﯼ "ﺁﺩﻣــﻬﺎ" ﺧــﺎﻃﺮﻩ ﻫﺎﯼ "ﺧـــﻮﺏ" ﺑﺴﺎﺯ   ﺁﻧﻘـــــــﺪﺭ ﺑﺮﺍﯾﺸﺎﻥ "ﺧﻮﺏ" ﺑﺎﺵﮐﻪ ﺍﮔﺮ ﺭﻭﺯﯼ ﻫﺮﭼﻪ ﺑﻮﺩ "ﮔﺬﺍﺷﺘـــﯽ" ﻭ "ﺭﻓـــﺘﯽ" ....!! ﺩﺭ "ﮐﻨﺞ ﻗﻠﺒﺸـــﺎﻥ" ﺟﺎﯾﯽ ﺑﺮﺍﯾﺖ ﺑﺎﺷﺪ ..     ﺗﺎ ﻫﺮ اﺯﮔﺎﻫﯽ ﺑﮕﻮﯾﻨﺪ: "ﮐــــﺎﺵ ﺑـــﻮﺩ" ..!     ﻫﺮ اﺯﮔﺎﻫﯽ ﺩﺳﺖ ﺩﺭﺍﺯ ﮐﻨﻨــﺪ ﻭ ﺑﺨــﻮﺍﻫﻨﺪ "ﺑــﺎﺷﯽ" !     ﻫﺮ اﺯﮔﺎﻫﯽ "ﺩﻟﺘﻨـــﮓ" ﺑﻮﺩﻧﺖ ﺷﻮﻧﺪ ..      ﻣﯽ ﺩﺍﻧﻢ "ﺳﺨـــــﺖ" ﺍﺳﺖ ...     ﻭﻟـــــــﯽ ...ﺗﻮ "ﺧــــــــــﻮﺏ ﺑﺎﺵ.      حتى اگر كسى خوبى هايت را نديد ...      و هميشه قدر دان دل وسيع و مهربان خودت باش.  ✨💕 اگر حرفی زدم که کمکت کرد میشه برام یه صلوات بفرستی رفیق...🙏🍀⁦♥️⁩

پیاز داغ فراوون، سویا رو از قبل خیس کن، با شیر یا کمی دارچین بپز که بوش بره. دارچین رو خیلییی کم بریز.

رب گوجه رو جدا تو روغن سرخ کن حسابی قرمز بشه، اددیه هم نمک،فلفل و اویشن. به به

اگه تاپیک مال تو نیست و نظرت باهام مخالفه، ریپلای نزن. یه چی میگم بهت،هم تو میسوزی هم کاربریم. 
ببین لپه ها رو بذار از شب قبل خوووب خیس بخوره.پیاز داغ هم طلایی بشه .شوید و نعنا و چیپس هم برای تزئی ...

لپه😐😐😐😐

✨ ﺑﺮﺍﯼ "ﺁﺩﻣــﻬﺎ" ﺧــﺎﻃﺮﻩ ﻫﺎﯼ "ﺧـــﻮﺏ" ﺑﺴﺎﺯ   ﺁﻧﻘـــــــﺪﺭ ﺑﺮﺍﯾﺸﺎﻥ "ﺧﻮﺏ" ﺑﺎﺵﮐﻪ ﺍﮔﺮ ﺭﻭﺯﯼ ﻫﺮﭼﻪ ﺑﻮﺩ "ﮔﺬﺍﺷﺘـــﯽ" ﻭ "ﺭﻓـــﺘﯽ" ....!! ﺩﺭ "ﮐﻨﺞ ﻗﻠﺒﺸـــﺎﻥ" ﺟﺎﯾﯽ ﺑﺮﺍﯾﺖ ﺑﺎﺷﺪ ..     ﺗﺎ ﻫﺮ اﺯﮔﺎﻫﯽ ﺑﮕﻮﯾﻨﺪ: "ﮐــــﺎﺵ ﺑـــﻮﺩ" ..!     ﻫﺮ اﺯﮔﺎﻫﯽ ﺩﺳﺖ ﺩﺭﺍﺯ ﮐﻨﻨــﺪ ﻭ ﺑﺨــﻮﺍﻫﻨﺪ "ﺑــﺎﺷﯽ" !     ﻫﺮ اﺯﮔﺎﻫﯽ "ﺩﻟﺘﻨـــﮓ" ﺑﻮﺩﻧﺖ ﺷﻮﻧﺪ ..      ﻣﯽ ﺩﺍﻧﻢ "ﺳﺨـــــﺖ" ﺍﺳﺖ ...     ﻭﻟـــــــﯽ ...ﺗﻮ "ﺧــــــــــﻮﺏ ﺑﺎﺵ.      حتى اگر كسى خوبى هايت را نديد ...      و هميشه قدر دان دل وسيع و مهربان خودت باش.  ✨💕 اگر حرفی زدم که کمکت کرد میشه برام یه صلوات بفرستی رفیق...🙏🍀⁦♥️⁩
ببین لپه ها رو بذار از شب قبل خوووب خیس بخوره.پیاز داغ هم طلایی بشه .شوید و نعنا و چیپس هم برای تزئی ...

ماکارونی؟؟

اگه تاپیک مال تو نیست و نظرت باهام مخالفه، ریپلای نزن. یه چی میگم بهت،هم تو میسوزی هم کاربریم. 

اول کار اینو بهت بگم که ماکارونی احتیاج به هیچ ادویه ای ندارع !!!

همون نمک و فلفل و زردچوبه کافیه !!!

راز خوشمزگیش هم بنظرم رب زیاد ،،،روغن زیاد ،،،و پیاز زیاد هست همین 

یه جا رفتم ماکارونیش بوی قرمه سبزی میداد اینقد ادویه و این چیزا زده بود