2737
2734

وقتی به این موقع های سال میرسم یاد دوسال پیش داغونم میکنه کاش انقدر پرفکت نبود کاش خوشگل و پولدار و باکلاس نبوددددد کاش بعدش میمردم هیچوقت مثله اون توی زندگیم نیومد و ندیدم نمیدونم چی بگم محکوم شدم به عشقی که براش میمردم ولی سرنوشت نزاشت ازدواج کنیم فقط سه ماه مونده بود بریم سر زندگی مون 😭😭😭😭🥺🥺🥺واقعا نمیدونم با چه امیدی زنده ام 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای بعد دو سال یادت نرفته 

نکنه منم یادم نره

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        
2731
نه هنوز یادم نرفته الکی میخندم میگم بیخیالش شدم ولی تو فکرم هس همیشه

خدای من

کاش کسی که قسمت ما نیست فراموش بشه زودتر

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        
2738

عزیزم اگه خشگل و با کلاس و پولدار بوده اینقققققدر دورش هستن که حد نداره...

لطفا به خودت کمک کن و یه شخص جدید وارد زندگیت کن

و گرنه مثل من تموم سالهای جوونیت حروم ادمی که میشه که داره عشق و حالشو میکنه